سالن عقد کالسکه آمده  اعزام عاقد به محل شما بوده و نسبت به مسافت و زمان هزینه ای متفاوت و جداگانه دارد.
ساعت کاری سالن عقد کالسکه ۱۰ صبح لغایت ۱۹ بعدازظهر می باشد.

instagram : _kaleske.co_ 

سالن عقد کالسکه

همه روزه
از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۹

چهار راه حیدر خانی و باقری(خاور و ولیعصر)، پلاک517، طبقه 3، واحد8، زنگ 508*

09126040105

02177197114

  •  دسته‌بندی نشده   •  ازدواج آسان

ازدواج آسان

ازدواج آسان

رسول خدا (ص): بهترین ازدواج ها آن است که ساده انجام گیرد.
علاوه بر هزینه های مربوط به مراسم عروسی، از دیگر مشکلاتی که جوانان و خانواده هایشان با آن دست به گریبانند مبالغی است که برای برپایی مراسم قبل از جشن عروسی و پس از آن هزینه می شود.
در حالی که بهتر است به کیفیت مراسم ازدواج توجه شود نه کمیت آن میتوانید فقط با برپایی یک مراسم آبرومند آغاز زندگی تان را جشن بگیرید. کالسکه که یکی از معروف ترین های سالن عقد شرق تهران است سعی دارد خدمات خود را با کیفیت بالایی به شما ارائه دهد تا مراسمی ساده و شیک با هزینه ی مناسب بتوانید به انجام برسانید.
کالسکه امکان برگزاری یک عقد متوسط و آبرومند برای زوج های علاقه مند فراهم کرده که در صورت تمایل می توانند مراسم خود را به ما بسپارند.

پیشنهادات ما به شما

دوری از تشریفات و بریز و بپاش های اضافی، تنها برای زوج های کم بضاعت یا کم درآمد جامعه نیست. بلکه این کار ترویج یک نوع سبک زندگی سالم ایرانی است که بسیاری از خانواده های متمول هم از آن استقبال کرده اند.
اغلب زوج هایی که سعی کردند ازدواج خود را آسان بگیرند، از خدمات ارائه شده رضایت داشته و معتقد بودند که با توجه به هزینه ای که کرده ایم، خدمات قابل توجهی به ما ارائه داده شده است.
این طرح در تهران و سایر شهر های کشورمان اجرا شده است و همچنین از آن بسیار استقبال شده است.
با وجود تمامی اینها زندگی اسلامی ایرانی همواره بر سادگی و آسایش تأکید داشته است و لزوم زندگی سالم را سادگی و تناسب و آسایش را مقدم بر رفاه می داند.
همان طور که در احادیث و روایت نمی توان از زندگی بی آلایش پیامبر و خاندانش صرف نظر کرد و زندگی حضرت فاطمه (ص) و ازدواج ایشان با حضرت علی (ع) می تواند الگو و شاخصه ای مهم برای زندگی جوانان باشد.

Leave a reply

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
02177197114
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30