سالن عقد کالسکه آمده  اعزام عاقد به محل شما بوده و نسبت به مسافت و زمان هزینه ای متفاوت و جداگانه دارد.
ساعت کاری سالن عقد کالسکه ۱۰ صبح لغایت ۱۹ بعدازظهر می باشد.

instagram : _kaleske.co_ 

سالن عقد کالسکه

همه روزه
از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۹

چهار راه حیدر خانی و باقری(خاور و ولیعصر)، پلاک517، طبقه 3، واحد8، زنگ 508*

09126040105

02177197114

  •  دسته‌بندی نشده   •  طرح خوش بختی

طرح خوش بختی

خوش بختی تنها هزینه کردن نیست بلکه معنی واقعی خوش بختی سپری کردن لحظات ناب در کنار کسانی که دوستشان داریم با حداقل امکاناتی که داریم است.
بعضی از افراد خوش بختی را در پول می بینند اما در واقعیت افراد ثروتمند زیادی هستند که لحظه ای خوش حال نیستند اما نباید از حق بگذریم پول یکی از عوامل راحت زیستن است و خوش حالی ما را تکمیل می کند اما دلیل اصلی آن نیست.

مراحل ثبت ازدواج


قبل از انجام امور ثبتی برای ازدواج آزمایش های تالاسمی و اعتیاد انجام می شود که لازمه ی آن ها نامه ای از سوی دفتر ازدواج است که بعد از انجام آزمایش و دریافت برگه های سلامت این مدارک را تحویل دفتر ازدواج داده تا ازدواج شما به ثبت برسد.

خوش بختی را ارزان به دست آوریم


زمان برگزاری مراسم عقد و عروسی هزینه های بی رویه زیادی به سراغ ما می آیند اما با برنامه ریزی و مدیریت می توانیم مانع از زیاد شدن هزینه هایمان باشیم.
برای مثال انتخاب سالن عقد ارزان یکی از این موارد است، از همان ابتدای امر حتی برای عقد، اگر به فکر انتخاب یک سالن عقد ارزان باشیم تا انتها توانایی مدیریت هزینه را داریم پیشنهاد مجموعه ی کالسکه به شما سالن عقد شرق تهران است معمولا مجموعه های شرقی مقرون بصرفه تر از غرب هستن بنابر این سالن عقد شرق تهران را انتخاب نمایید.

سفره عقد ارزان


برای خرید و یا اجاره سفره عقد شما با رنج قیمتی گسترده ای رو به رو می شوید برای برگزاری مراسم عقد نیازی به داشتن سفره عقد خیلی مجلل نمی باشد بلکه تنها مواردی که در آداب و رسوم ما ایرانی ها قرار دارد و ما بر سر سفره عقد قرار می دهیم کافی است. برخی تالار ها و مجموعه هایی وجود دارند که مخصوص مراسم های ارزان و کم هزینه است و حتی از برگزاری مراسم مجلل معذور هستند و مراسم زیبا در عین حال ارزان را برگزار می کنند.

Leave a reply

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
02177197114
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30