سالن عقد کالسکه آمده  اعزام عاقد به محل شما بوده و نسبت به مسافت و زمان هزینه ای متفاوت و جداگانه دارد.
ساعت کاری سالن عقد کالسکه ۱۰ صبح لغایت ۱۹ بعدازظهر می باشد.

instagram : _kaleske.co_ 

سالن عقد کالسکه

همه روزه
از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۹

چهار راه حیدر خانی و باقری(خاور و ولیعصر)، پلاک517، طبقه 3، واحد8، زنگ 508*

09126040105

02177197114

  •  دسته‌بندی نشده   •  قبل از عقد و عروسی

قبل از عقد و عروسی

قبل از عقد و عروسی

اقداماتی که برای برگزاری مراسم عقد و عروسی نیاز است بسیار زیاد اند برای فراموش نکردن این برنامه ها بهتر است آن ها را یادداشت کنید.

نه تا شش ماه قبل

نه تا شش ماه قبل از عروسی بهترین زمان برای تهیه چک لیست است در واقع بعد از مراسم نامزدی بهترین زمان آماده شدن برای عقدی و عروسی است. این زمان برای خرید جهاز و خانه و تعیین زمان عقد و عروسی و از همه مهم تر تعیین سالن عقد خوب است. بهترین کار برای انتخاب سالن عقد انتخاب نزدیک ترین محل است، برای مثال اگر در منطقه ی شرق تهران هستید سالن عقد شرق تهران انتخاب بسیار مناسبی است. کالسکه یکی از بهترین های دفتر ازدواج شرق تهران است.

شش تا چهار ماه قبل

این زمان بهترین موقعیت برای رزرو تالار و سالن عقد است. خیلی از زوج ها دوست دارند در روز خاصی مراسمشان برگزار شود برای مثال در روز تولد یکی از آن ها یا سالگرد آشنایی و غیره، به همین دلیل ممکن است سالن های عقد و عروسی پر باشند.

چهار تا دو ماه قبل

این زمان برای تهیه لباس عروس و ساقدوش ها مناسب است. زمان انتخاب لباس نباید فاصله ی زیادی تا مراسم داشته باشد زیرا تغییر سایز خیلی مهم است.

دو ماه قبل

در این زمان تمام سفارشات و رزروهای لباس و سالن و غیره تمام شده و یک سری کارهای کوچک باقی مانده که با برنامه ریزی به ترتیب انجام می شود.

یک ماه قبل

این زمان برای زیباسازی پوست است عروس و داماد اگر نیاز به پاکسازی دارند در این زمان پاکسازی انجام می دهند و دسته گل و تزینن ماشین عروس هماهنگ می شود.

یک روز قبل

یک روز قبل از مراسم عقد یا عروسی باید تمام وسایل و لوازمی که نیاز دارید را در یک ساک قرار داده تا فراموش نکنید.

Leave a reply

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
02177197114
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30