سالن عقد کالسکه آمده  اعزام عاقد به محل شما بوده و نسبت به مسافت و زمان هزینه ای متفاوت و جداگانه دارد.
ساعت کاری سالن عقد کالسکه ۱۰ صبح لغایت ۱۹ بعدازظهر می باشد.

instagram : _kaleske.co_ 

سالن عقد کالسکه

همه روزه
از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۹

چهار راه حیدر خانی و باقری(خاور و ولیعصر)، پلاک517، طبقه 3، واحد8، زنگ 508*

09126040105

02177197114

  •  دسته‌بندی نشده   •  مراسم فرمالیته عروسی

مراسم فرمالیته عروسی

مراسم فرمالیته عروسی

سوالی که با دیدن این عنوان در ذهن شما نقش بسته است این است که به طور کلی فرمالیته چیست؟ آرایش و عکاسی فرمالیته دقیقا شبیه سازی روز عروسی شما است. شما در یک روزی که نه فامیل تان جمع هستند و نه آشنای دیگری در مراسم حضور دارد به همراه همسرتان به آتلیه یا فضاهای زیبا رفته و عکس های به یاد ماندنی می گیرید. موهای تان را درست می کنید، آرایش می کنید، لباس عروس می پوشید، تاج می گذارید و هر کاری که روز عروسی انجام می دهید را چند روز قبل انجام می دهید به این مراسم فرمالیته پیش از مراسم عروسی گفته می شود. این مراسم هم در کنار مراسم عقد و عروسی در بین جوانان باب شده است که در این مراسم به جای انتخاب محضر به انتخاب مکان مناسب عکاسی می گردند. یک نکته ی یاری دهنده برای عروس و دامادهایی که این مطلب را مطالعه می کنند این است که اگر شرق نشین هستید و به دنبال دفتر ازدواج شرق تهران می گردید، کالسکه یکی از بهترین های سالن عقد شرق تهران می باشد.

آتلیه فرمالیته عروس

انتخاب آتلیه بسیار مهم است زیرا این عکس ها دیگر تکرار نمی شود و برای به یادگار داشتن عکس هایتان بهتر است از یک عکاس حرفه ای استفاده کنید.

لباس فرمالیته عروسی

خرید لباس فرمالیته یا دوختن آن هم باید یکی از برنامه های شما باشد زیرا زیبایی این عکس ها به لباسی است که شما تهیه می کنید.

دسته گل فرمالیته عروسی

معمولا برای انتخاب دسته گل، عروس دامادها گل های طبیعی را می پسندن که بسیار زیباست و رنگ بندی زیادی دارد و به راحتی با فصل و محیط و لباستان ست می شود.

مزایای فرمالیته

از جمله مزایای جالب این مراسم این است که شما دو بار عروس و داماد می شوید و دوبار لباس و گل در دست دارید اما در واقعیت مزیت فرمالیته این است که اگر در مراسم عروسی آرایش، لباس، مراسم یا هر چیز دیگری را دوست نداشتید نگران عکس های این شب نیستید زیرا قبل از آن عکاسی کرده اید.

Leave a reply

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
02177197114
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30