سالن عقد کالسکه آمده  اعزام عاقد به محل شما بوده و نسبت به مسافت و زمان هزینه ای متفاوت و جداگانه دارد.
ساعت کاری سالن عقد کالسکه ۱۰ صبح لغایت ۱۹ بعدازظهر می باشد.

instagram : _kaleske.co_ 

سالن عقد کالسکه

همه روزه
از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۹

چهار راه حیدر خانی و باقری(خاور و ولیعصر)، پلاک517، طبقه 3، واحد8، زنگ 508*

09126040105

02177197114

  •  دسته‌بندی نشده   •  هزینه های ازدواج

هزینه های ازدواج


اگر به مراسم عقد یا عروسیتان نزدیک می شوید حتما براورد هزینه کار هر روز شما شده است در برخی مواقع حساب و کتاب های هزینه ی دفتر ازدواج ، لباس و آرایش، سالن عقد رقمی سرسام آور می شود که همه ی افراد جامعه توان پرداخت آن را ندارند.
دفتر ازدواج شرق تهران با قیمتی مناسب یک پیشنهاد بسیار عالی برای شما عزیزان است.


همانطور که می دانید تمامی دفتر ازدواج و همچنین سالن عقد ها با توجه به امکاناتی که در اختیار افراد قرار می دهند قیمتی متفاوت دارند که شما با بررسی انواع مختلف این مراکز می توانید به تصمیم گیری نهایی دست یابید.
شما تنها با چند تماس می توانید تمامی هزینه های جشن خود را بررسی نمایید.
برای اطلاع از لیست قیمت و امکانات ما با شماره تلفن های دفتر ازدواج شرق تهران تماس حاصل فرمایید.
امروزه برخی آداب و رسوم برخی از تشریفات، ازدواج را سخت کرده اند که با حذف این عوامل شما می توانید زندگی موفقی را رقم بزنید.


یک مراسم عروسی و یا مراسم عقد هزاران تدارکات دارد از لباس عروس و کت شلوار داماد و حلقه عروس و داماد تا گیفت عروسی و دسته گل عروس و ماشین عروس و …… که شما با برنامه ریزی منظم می توانید تمام این موارد را در حد معمول داشته باشید.


یکی از مهم ترین هزینه های عقد سفره عقد است که اگر شما بخواهید تمام سفره را خودتان خریداری فرمایید هزینه بسیار بالایی را باید متقبل شوید اما راهکار مناسب این است که شما مراسمتان را در دفتر ازدواج هایی که مجهز به سفره عقد هستند برگزار نمایید تا با این کار هزینه ی مراسم بسیار کاهش پیدا می کند.


یکی دیگر از راه حل های کاهش هزینه تایم برگزاری آن است در صورتی که شما در اعیاد مراسمتان را برگزار نمایید هزینه تمامی مراحل از خریدتان بالا می رود بنابر این اولین گام تعیین تاریخ مناسب است که در هزینه ها به شما کمک می کند.
روش دیگر انتخاب محل برگزاری جشن است که به مراتب باغ تالار از باغ های معمولی گران تر و پر هزینه تر است پس باید برای کاهش هزینه به این موارد دقت کرد.

Leave a reply

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
02177197114
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30