سالن عقد کالسکه آمده  اعزام عاقد به محل شما بوده و نسبت به مسافت و زمان هزینه ای متفاوت و جداگانه دارد.
ساعت کاری سالن عقد کالسکه ۱۰ صبح لغایت ۱۹ بعدازظهر می باشد.

instagram : _kaleske.co_ 

سالن عقد کالسکه

همه روزه
از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۹

چهار راه حیدر خانی و باقری(خاور و ولیعصر)، پلاک517، طبقه 3، واحد8، زنگ 508*

09126040105

02177197114

  •  دسته‌بندی نشده   •  کارت عروسی

کارت عروسی

کارت عروسی


کارت عروسی یکی از ملزومات عقد و عروسی می باشد که توسط آن میهمانان و عزیزان خود را به بهترین شب زندگیتان دعوت می کنید

متن کارت عروسی


برای انتخاب متن بهتر است از نوشتن شعر های تکراری پرهیز کنید. اگر خودتان دستی برقلم دارید و توان انجام آن را دارید که خیلی خوب است اما اگر نمی توانید از اطرافیان خوش ذوقتان کمک بگیرید تا کارت شما را زیبا و جذاب کنند.

هزینه کارت عروسی


برای کسانی که در به دنبال کاهش هزینه هایشان هستند مبلغ پرداختی برای کارت برایشان مهم است این هزینه با توجه به جنس و کیفیت کارت تعییین می شود. چه بهتر است برای خرید کارت حساس نباشید و هزینه ی زیادی را برای آن صرف نکنید زیرا شما هزینه های واجب تری هم دارید.

فونت کارت عروسی


اول از همه فونت کارت عروسی باید خوانا باشد این خصوصیت از همه مهم تر است بعد از آن سعی کنید از فونت های تکراری استفاده نکنید تا کارت شما جذابیت بیشتری داشته باشد و در آخر برای انتخاب فونت مناسب قبل از خرید در برنامه ی ورد انواع فونت ها را ببینید و امتحان کنید.

ارسال کارت عروسی


مهم ترین بخش دعوت میهمان ها بردن کارت های عروسی است که از قدیم بر این منوال است که عروس و داماد با هم میهمان ها را دعوت کنند و آن ها هم آرزوی خوش بختی را بدرقه راهشان کنند.

خصوصیات کارت عروسی


یکی از خصوصیاتی که برای هر کارتی مهم است داشتن بخش یادداشت آدرس است که در این قسمت آدرس سالن عقد و عروسیتان را می نویسید. زیرا خیلی از کارت ها قسمت بندی نیستند و شما جای مشخصی برای یادداشت های مختلف ندارید.
لازم به ذکر است در انتخاب سالن عقد تان دقت کنید زیرا اگر به منزل شما دور باشد تا حدودی کار شما را سخت می کند.
پیشنهاد ما به شما انتخاب کالسکه است که یکی از برجسته ترین های سالن عقد شرق تهران می باشد به خصوص اگر شما ساکن شرق تهران هستید و به دنبال سالن عقد شرق تهران می باشید این سالن بهترین انتخاب برای شما است.

Leave a reply

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
02177197114
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30