سالن عقد کالسکه آمده  اعزام عاقد به محل شما بوده و نسبت به مسافت و زمان هزینه ای متفاوت و جداگانه دارد.
ساعت کاری سالن عقد کالسکه ۱۰ صبح لغایت ۱۹ بعدازظهر می باشد.

instagram : _kaleske.co_ 

سالن عقد کالسکه

همه روزه
از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۹

چهار راه حیدر خانی و باقری(خاور و ولیعصر)، پلاک517، طبقه 3، واحد8، زنگ 508*

09126040105

02177197114

  •  دسته‌بندی نشده   •  گروه ارکستر

گروه ارکستر

گروه ارکستر

بهتر است شب زیبای زندگیتان را با آهنگ های زیبا و به یاد ماندنی سپری کنید. معمولا انتخاب آهنگ با عروس و داماد است و گروه ارکستر و دی جی از خواسته ی آن ها پیروی می کنند. بعضی از تالارها و مکان های عروسی اجازه ی ورود ارکستر را نمی دهند و اگر هم اجازه بدهند تا یک ساعت تعیین شده اجازه ی نواختن آهنگ را دارند. اگر دوست دارید در مراسم عقدتان آهنگ و یا موسیقی خاصی پخش شود حتما با ریس مجموعه صحبت کنید و اجازه بگیرید. اگر منزلتان در شرق است بهترین دفتر ازدواج شرق را انتخاب کنید زیرا انتخاب سالن عقد خیلی مهم است.

جدا کردن محل عقد و جشن

برخی از مردمان مذهبی کشورمان اعتقاد دارند که در مراسم عقد و جایگاه عروس و داماد اجازه ی برپا کردن جشن و رقص نیست و معمولا دفترهای ازدواج نواختن آهنگ را غیر مجاز می دانند به همین دلیل عروس و داماد در سالن عقد ی که انتخاب کرده اند عقد می کنند و بعد از آن در محلی دیگر جشن و پایکوبی به پا می کنند. خیلی از مراسم های عقد و عروسی با دی جی و یا میکسر صدا برپا می شود که در این صورت انتخاب آهنگ ها و میزان صدای آهنگ در دست خودتان است.

بزرگ ترین ارکستر

ارکسترها بر اساس تعداد و نوع سازهایی که دارند نام گذاری می شوند. ارکستر سمفونی به ‌عنوان بزرگترین نوع ارکستر شناخته می‌شود و در این گروه از تمام سازهای مختلف استفاده می شود. یک ارکستر دیگر وجود دارد به نام ارکستر مجلسی که در این گروه از سازهای زهیِ آرشه‌ای، سازهای بادی چوبی و سازهای کوبه ‌ای و سازهای کلیدی همچون پیانو استفاده می شود. انتخاب درست و به موقع ارکستر حداقل 2 ماه قبل از جشن است که باید با اطلاع به گروه نوازندگان زمان و مکان آن هم مشخص شده باشد.


Leave a reply

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
02177197114
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30