سالن عقد کالسکه آمده  اعزام عاقد به محل شما بوده و نسبت به مسافت و زمان هزینه ای متفاوت و جداگانه دارد.
ساعت کاری سالن عقد کالسکه ۱۰ صبح لغایت ۱۹ بعدازظهر می باشد.

instagram : _kaleske.co_ 

سالن عقد کالسکه

همه روزه
از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۹

چهار راه حیدر خانی و باقری(خاور و ولیعصر)، پلاک517، طبقه 3، واحد8، زنگ 508*

09126040105

02177197114

  •  دسته‌بندی نشده   •  گل آرایی

گل آرایی

گل آرایی

تشریفات گل آرایی کردن و تزیین کردن مراسم عروسی با گل به تازگی در بین عروس و دامادها رواج پیدا کرده است و یکی از مشکلاتی ام که به وجود آورده است بالا بردن هزینه های مراسم می باشد زیرا قیمت گل و تزیینات بالاست. اگر به فکر زیبایی و شیک بودن مراسم خود هستید بهتر است با یک مجموعه ی گل آرایی قرارداد ببندید و تمام تزیینات مراسمتان را به این مجموعه بسپارید.
ممکن است به دنبال سالن عقد ارزان قیمت باشید، کالسکه یکی از بهترین های سالن عقد شرق تهران است که دارای دیزاین بسیار زیبا و شیک است. اگر برنامه ی شما بر مبنای کاهش هزینه است استفاده از تزیینات اتاق عقد کالسکه بهترین انتخاب شما می باشد.

حذف گل آرایی

حذف گل آرایی باعث ایجاد هیچ مشکلی نمی شود و با این کار شما به راحتی هزینه های مالی خود را کاهش می دهید.
به طور کلی گل آرایی شامل یک پکیج کامل است که مربوط به دسته گل عروس، تزیین تالار، گل کت داماد و هر گل و تزییناتی می شود. اگر نمی توانید از گل آرایی مراسمتان دست بکشید، پس بهتر است از گل های ارزان و قیمت مناسب استفاده کنید تا هزینه هایتان کم شود.

بهترین انتخاب

بهترین و درست ترین انتخاب همیشه انتخابی است که هم هزینه مناسبی داشته باشد و هم باعث خوشحالی ما شود و ما را به خواسته ی خود برساند. در شب عقدی یا عروسی همیشه درست ترین انتخاب را داشته باشید. پیشنهاد ما انتخاب کالسکه است زیرا تجربه ی بالایی در برگزاری مراسم دارد. اگر ساکن تهران هستید این مجموعه در شرق تهران است و آدرس و راه های ارتباطی آن به شرح زیر است.
آدرس: رسالت، فرجام غرب، بین چهار راه حیدر خانی و باقری (خاور و ولیعصر)، پلاک 517، طبقه 3، واحد 8، زنگ 508
شماره تماس: 02177197114

Leave a reply

تماس با ما
صفحه اینستاگرام
کانال تلگرام ما
از ما بپرسید
02177197114
X
زمان پاسخ گویی 9:30 الی 17:30