آینه و شمعدان عروس

شما با هر میزان پولی که در دست داشته باشید می توانید یک آینه همراه با یک جفت شمعدان را روی سفره مبارک عقد خود و سپس در خانه جدیدتان داشته باشید.
آینه و شمعدان از جمله وسایلی هستند که به سفره عقد نما و جلا می بخشند، از همین رو هم متاسفانه چشم و هم چشمی در تهیه آنان بسیار زیاد می باشد.
ولیکن باید دانست آینه و شمعدان های ساده می توانند نشان دهنده پاک دل بودن زوج جدید و دوری آنان از تجملات باشد، ضمن اینکه قیمت مناسب تری نیز خواهند داشت.
آینه و شمعدان ساده در کنار عقد آریایی نشانه ای از فرهنگ اصیل ایرانی است.

تناسب در تهیه آینه و شمعدان

اگر خانه جدیدتان به حد کافی فضای اضافی داشته باشد می توانید از آینه و شمعدان کنسولی استفاده کنید اما اگر دکور خانه تان با این نوع چیدمان سازگاری ندارد بهتر است نوع کوچک تر و رومیزی آن را انتخاب کنید.
از مزایای آینه و شمعدان های کنسولی این است که کاربرد بیشتر و بهتری در خانه دارند.
همچنین بنا به رنگ و جنس قاب های این وسیله می توانید انواع نقره گون یا روکش نقره دار، برنزی، فلزی و کریستال را برگزینید.

آینه و شمعدان های خاص

حتما نیاز نیست آینه و شمعدان به جنس نقره، استیل یا برنز باشد. بلکه می توان در جنس های متفاوت تر چوبی یا شیشه ای که متناسب با سلیقه های خاص است تهیه کنید.
در این صورت در عین زیبایی و خاص بودن، هزینه کمتری نیز برای مراسم شما در خانه یا سالن عقد تشریفاتی برعهده تان خواهد افتاد.
سالن عقد کالسکه، دفتر ازدواج تهرانپارس است که ضمن آرزوی موفقیت و شادکامی برای شما تازه عروسان گرامی اعلام می دارد که در این دفتر امکاناتی مجزا همچون برگزاری مراسم عقد آریایی در کنار عقد رسمی صورت می گیرد که می تواند مراسم شما را با درک احساس کلمات عقدنامه پربارتر نماید.