ازدواج آسان

رسول خدا (ص): بهترین ازدواج ها آن است که ساده انجام گیرد.
علاوه بر هزینه های مربوط به مراسم عروسی، از دیگر مشکلاتی که جوانان و خانواده هایشان با آن دست به گریبانند مبالغی است که برای برپایی مراسم قبل از جشن عروسی و پس از آن هزینه می شود.
در حالی که بهتر است به کیفیت مراسم ازدواج توجه شود نه کمیت آن میتوانید فقط با برپایی یک مراسم آبرومند آغاز زندگی تان را جشن بگیرید. کالسکه که یکی از معروف ترین های سالن عقد شرق تهران است سعی دارد خدمات خود را با کیفیت بالایی به شما ارائه دهد تا مراسمی ساده و شیک با هزینه ی مناسب بتوانید به انجام برسانید.
کالسکه امکان برگزاری یک عقد متوسط و آبرومند برای زوج های علاقه مند فراهم کرده که در صورت تمایل می توانند مراسم خود را به ما بسپارند.

پیشنهادات ما به شما

دوری از تشریفات و بریز و بپاش های اضافی، تنها برای زوج های کم بضاعت یا کم درآمد جامعه نیست. بلکه این کار ترویج یک نوع سبک زندگی سالم ایرانی است که بسیاری از خانواده های متمول هم از آن استقبال کرده اند.
اغلب زوج هایی که سعی کردند ازدواج خود را آسان بگیرند، از خدمات ارائه شده رضایت داشته و معتقد بودند که با توجه به هزینه ای که کرده ایم، خدمات قابل توجهی به ما ارائه داده شده است.
این طرح در تهران و سایر شهر های کشورمان اجرا شده است و همچنین از آن بسیار استقبال شده است.
با وجود تمامی اینها زندگی اسلامی ایرانی همواره بر سادگی و آسایش تأکید داشته است و لزوم زندگی سالم را سادگی و تناسب و آسایش را مقدم بر رفاه می داند.
همان طور که در احادیث و روایت نمی توان از زندگی بی آلایش پیامبر و خاندانش صرف نظر کرد و زندگی حضرت فاطمه (ص) و ازدواج ایشان با حضرت علی (ع) می تواند الگو و شاخصه ای مهم برای زندگی جوانان باشد.