انتخاب تور عروس

تور عروس بخش مهمی از لباس عروس به حساب می آید که باید با مدل لباس، مدل مو، مدل تاج عروس، مدل یقه و همچنین جواهرات همخوانی داشته باشد. بنابراین باید با توجه به این موارد تور مناسب برای عروس انتخاب گردد. همچنین نوع سالن عقد و تعداد پله ها را در نظر بگیرید تا در هنگام استفاده از تور ها و لباس عروس خود دچار مشکل نشوید. ما در اینجا به شما در انتخاب تور مناسب برای لباس عروستان کمک می کنیم. با ما همراه باشید.

انتخاب تور متناسب با لباس

در انتخاب تور مناسب باید به مدل لباس عروس خود توجه نمایید. اگر لباس عروس شما در قسمتی کار شده باشد، باید تور را طوری انتخاب کنید که مانع از دیده شدن مدل لباس عروس نشود. اگر لباس عروس خیلی مدل دار و کارشده باشد، بهتر است توری با مدل ساده تر انتخاب نمایید، زیرا باعث شلوغی لباس شده و جلوه خوبی را نخواهد داشت، همچنین اگر لباس شما ساده است، یک تور کار شده به زیباتر دیده شدن لباس شما کمک می کند. هنگام پرو لباس خود در مزون می توانید انواع مختلف تور ها را با لباس خود بپوشید و مقایسه نمایید.

رنگ تور عروس

رنگ تور عروس باید کاملا مطابق با رنگ لباس عروس باشد برای این کار می توانید پارچه لباس خود را در هنگام خرید تور همراه داشته باشید.

انواع تور عروس با توجه به اندازه

توری که دارای اندازه ای خیلی کوتاه است را بهتر است با لباس عروس  هایی که در قسمت یقه بسته هستند بپوشید.

توری که اندازه آن تا شانه عروس خانم ها است، برای لباسی مناسب است که قسمت های سینه، کمر یا باسن آن کار شده باشد.

تور هایی که اندازه بلند تری دارند و تا آرنج ادامه پیدا می کنند، برای لباس عروس‌های دامن پف دار گزینه مناسبی هستند.

تور های بلند تری نیز وجود دارند که اندازه آن ها تا کمر ادامه پیدا می کند، بهتر است که این تور ها با لباس هایی که دنباله ندارند مورد استفاده قرار بگیرند.

مناسب ترین توری که با همه لباس ها همخوانی دارد، توری است که تا نوک انگشتان دست ادامه پیدا کرده است.

تور هایی که تا زانو هستند را می توانید با لباس هایی که بلند نیستند و بلندی آن ها تا وسط زانو و مچ پا است، بپوشید.

توری که تا روی زمین ادامه پیدا کرده است، با لباس بدون دنباله همخوانی دارد.

تور بلند که قدی در حدود 228 سانت داشته باشد، برای لباس دنباله بلند و تور بلند که قدی در حدود 3 متر داشته باشد، با لباس عروس کلاسیک می تواند پوشیده شود. البته استفاده از تور های خیلی بلند در مراسم و سالن عقد تشریفاتی کار دشواری است.

برای انتخاب تور مناسب می توانید با مشاورین دفتر ازدواج تهرانپارس گفت و گو کرده و اطلاعات لازم را کسب نمایید.