انتخاب حلقه نامزدی

انتخاب حلقه نامزدی یکی از خاطراتی است که هرگز فراموش نمی کنید. بنابراین در انتخاب آن نهایت دقت را داشته باشید.
در قدیم به جای حلقه های فلزی به هنگام برگزاری مراسم ازدواج، حلقه های گل مابین دختر خانم و آقا پسر جابه جا می شد و سپس به حلقه های فلزی امروزی مبدل گشت.
سالن عقد تشریفاتی کالسکه به عنوان یکی از بهترین های دفتر ازدواج تهرانپارس شما را به خواندن این مطلب دعوت می نماید.

انتخاب حلقه هایی با یک ردیف جواهر

اگر حلقه ای ساده که در طراحی آن از سنگ و جواهرات استفاده شده باشد را می پسندید می توانید یک حلقه تنها با یک ردیف جواهر را انتخاب نمایید.
باید توجه کنید که حلقه گران قیمت حتما به معنی زیبایی آن نیست، بلکه تجربه اثبات نموده است که زیبایی حلقه وابسته به طراحی آن می باشد.
گاهی اوقات یک حلقه بسیار ساده می تواند چشم گیر تراز یک حلقه گران با جواهرات درشت روی آن باشد.
سادگی هیچ گاه قدیمی نخواهد شد و حلقه ها در کمال سادگی در طراح های متفاوتی می توانند وجود داشته باشند.
در ضمن با ایجاد یک تغییر کوچک در طراحی انگشترهای ساده می توان مردانه و زنانه بودن آنان را از هم تفکیک کرد تا یک ست انگشتر نامزدی زیبا داشته باشید.

حلقه های ماندگار

این حلقه ها قرار است سال های سال در کنار شما قرار بگیرند، بنابراین به جز مسئله زیبایی، ماندگاری و استحکام آن ها نیز حائز اهمیت است.
در همین راستا اگر قصد خرید حلقه های طلا را ندارید می توانید از حلقه استیل یا پلاتین استفاده کنید که بسیار هم زیبا و با استحکام مناسب هستند.
سالن عقد تشریفاتی کالسکه برای شما عزیزان آرزوی موفقیت و شادکامی دارد. به امید آنکه یک مراسم عقد و ازدواج خوب را در کنار ما همراه با امکاناتی خاص همچون قرائت متن عقد آریایی رقم بزنید.