انتخاب رنگ و تم عروسی

انتخاب رنگ و تم عروسی باید با توجه به موارد زیادی انتخاب گردد. در درجه اول مکان برگزاری مراسم اهمیت دارد. به عنوان مثال برای برگزاری عقد به ویژگی های سالن عقد خود دقت نمایید، انتخاب رنگ و تم باید با توجه به رنگ های به کار برده شده در سالن صورت پذیرد. توجه به  رنگ دیوار، کف ‌پوش، سقف، صندلی ‌ها و کلیه وسایل موجود در سالن عقد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

در مرحله بعد به سلیقه خود دقت نمایید. به رنگ و گل مورد علاقه خود فکر کنید. ویژگی هایی که همیشه دوست داشتید در مراسم شما وجود داشته باشد را در نظر بگیرید.

اگر دچار سردرگمی شدید می توانید در اینترنت سرچ نمایید و تم های مختلف را مشاهده نمایید تا به این نکته پی ببرید که به کدام تم ها علاقه بیشتری دارید.

نکته دیگری که اهمیت دارد فصلی است که مراسم شما قرار است در آن زمان برگزار شود. رنگ تم می تواند با توجه به فصل انتخاب شود. رنگ های صورتی و زرد برای فصل بهار، رنگ های گلبهی‌ و سبز برای فصل تابستان، رنگ طلایی و نقره ای برای فصل پاییز و زمستان مناسب تر است.

اگر دفتر ازدواج تهرانپارس را برای مراسم خود انتخاب می کنید، می توانید با مشاورین مجموعه مشورت کنید و اطلاعات کاربردی مورد نیاز را کسب نمایید.

برای اطلاع در مورد هماهنگی  و تناسب رنگ ها با هم می توانید به چرخه ‌ی رنگ ها نگاهی بیندازید و در مورد رنگ ‌های مکمل اطلاعات لازم را کسب نمایید.

اما به این نکته دقت نمایید که انتخاب چند نوع رنگ برای تم عروسی کار درستی نیست و بهتر است از یک نوع رنگ استفاده شود.

برای اجرای تم مناسب لازم است که رنگ گل عروس، تزیینات موجود در سالن عقد ، رنگ کیک، رنگ گل های ماشین، رنگ لباس ساقدوش ها با هم ست باشد.

با انتخاب سالن عقد کالسکه،  دفتر ازدواج تهرانپارس می توانید تمامی اطلاعات لازم در مورد رنگ و تم عروسی کسب نمایید.