انواع سرو غذا در عروسی

سرو غذا در مجالس عقد و عروسی می تواند به دو صورت انجام گیرد. سرو به صورت سلف سرویس و سرو غذا به صورت پرسی. امروزه اکثر عروس و داماد ها به برگزاری مراسم عقد و عروسی خود به روش مدرن تر و یا متمایز تمایل دارند. به طور مثال خیلی از عروس و دامادها به برگزاری عقد به شیوه ی عقد آریایی تمایل و اعتقاد دارند. برای سرو غذا نیز سرو به روش سلف سرویس را ترجیح می دهند. البته این به سلیقه ی عروس و داماد و خانواده های آن ها بستگی دارد و همچنین به میزان هزینه ای که برای این کار در نظر گرفته اند.

سرو غذا به روش سلف سرویس

در سلف سرویس هم هزینه ی بیشتری صرف می شود و هم ممکن است اسراف شود. معمولا در سرو غذا به این روش، اکثر مهمانان از پلو کمتر استقبال می کنند. به دلیل تنوع زیاد غذایی در سرو غذا به روش سلف سرویس، مهمانان ترجیح می دهند غذاهای مختلف را تست کنند و همین کار باعث می شود که مقدار زیادی از غذا در بشقاب ها بماند. البته می توان به جای دور ریختن غذاهای دست نخورده آن ها را به مراکز خیریه برد و یا بین نیازمندان پخش کرد که از اسراف و دور ریختن غذا جلوگیری شود.
اگر در یکی از بهترین سالن عقد شرق تهران ، سالن عقد کالسکه مراسم خود را برگزارمی کنید، نگران این مسئله نباشید چرا که مجموعه ی کالسکه بیشترین همکاری ممکن را با شما برای برگزاری هر چه بهتر مراسم انجام می دهد.
در سرو غذا به روش سلف سرویس می توانید انواع کباب ها، انواع پلو و خورش های مختلف را سرو کنید. همینطور می توانید از غذاهای دریایی نیز در کنار سایر غذاها استفاده کنید. چند نمونه دسر و پیش غذا هم معمولا در کنار غذاهای اصلی سرو می شود.
مجموعه ی کالسکه یکی از کاملترین ارائه دهندگان خدمات در زمینه ی عقد و عروسی می باشد. شما عزیزان می توانید به دفتر ازدواج تهرانپارس مراجعه کرده و عقد خود را به صورت دلخواه حتی به روش عقد آریایی به صورت نمادین برگزار کنید.