بایدها و نبایدهای روزهای قبل عروسی

اگر فقط مدت کمی به روز عروسی شما مانده، بهتر است بدانید که انجام برخی امور ممکن است شما را دچار آشفتگی و استرس کند. شاید فکر کنید با انتخاب یک سالن آرایشگاه خوب، انتخاب یک منوی غذای منحصربفرد و یک سالن عقد تشریفاتی دیگر نگرانی جهت برگزار شدن مراسم عروسی خود به نحو احسن ندارید. درست است تمامی موارد ذکر شده در بالا بسیار مهم و تاثیرگذار در برگزاری مراسم عروسی می باشند اما موارد و نکاتی هرچند کوچک وجود دارند که بهتر است به آن ها توجه داشته باشید. در اینجا به یک سری از بایدها و نبایدهای روزهای پایانی قبل از عروسی می پردازیم.

برگزاری مراسم عقد

اگر قصد دارید عقد خود را به سبک آریایی انجام دهید، حتما از چند روز قبل از مراسم متن عقد آریایی را چندین بار با خود مرور کنید تا هنگام برگزاری مراسم عقد دچار آشفتگی نشوید.

اگر قصد دارید عقد خود را به سبک آریایی انجام دهید، حتما از چند روز قبل از مراسم متن عقد آریایی را چندین بار با خود مرور کنید تا هنگام برگزاری مراسم عقد دچار آشفتگی نشوید.

رنگ موی جدید برای موها

حتی اگر آرایشگر انتخابی شما از حرفه ای ترین ها هم باشد، سعی کنید چند روز پایانی مانده به مراسم ازدواج تغییرات زیادی به موهای خود ندهید. ممکن است رنگ موی انتخابی با پوست شما آن چنان سازگاری نداشته باشد و بلافاصله تغییر رنگ مجدد به موهای شما آسیب وارد می کند. اگر تمایل دارید تغییر کوچکی در روز مراسم داشته باشید بهتر است از آرایشگر خود درخواست کنید که در میان موهایتان هاله ایی از رنگ را در آورد.

شب ها زود بخوابید

سعی کنید در طول شب خواب کافی داشته باشید زیرا که وقتی خواب شما منظم و کافی باشد عملکرد مغرتان بهتر است و می توانید روند برنامه ی زندگی خود از قبیل غذا خوردن و استراحت کردن را تنظیم کنید.

کافئین اضافی نخورید

نوشیدن کافئین بیش از حد فقط از این جهت که کمک می کند تا شما شب ها ساعات بیشتری بیدار بمانید و به انجام کارها بپردازید تنها باعث بروز عادات بد شما می شود. کافئین اضافی به سیستم عصبی بدن شما آسیب وارد می کند.
در آخر باید گفت انتخاب بهترین ها برای برگزاری هرچه بهتر مراسم عروسی مانند انتخاب سالن عقد تشریفاتی کالسکه بسیار تاثیرگذار است. شما عزیزان می توانید برای ثبت رسمی عقد خود به مجموعه ی کالسکه که یکی از بهترین های دفتر ازدواج تهرانپارس می باشد مراجعه کنید.