برای شروع زندگی منتظر پایان کرونا نباشید

همانطور که از دوست و آشنا و اطرافیان می شنوید کرونا میهمان دیروز و امروز ما نیست و قرار است یکی دو سالی با ما زندگی کند بنابراین منتظر رفتن کرونا نباشید، این میهمان ناخوانده حالا حالاها نمی خواهد رفع زحمت کند.
راه حل چیست؟
ما می دانیم که دیگر مراسمات عروسی و عقد مثل سابق نمی شود و مراسمات شلوغ و پرجمعیت را نخواهیم دید بنابراین بهتر است با برگزاری یک مراسم کوچک و جمع و جور به خانه ی بخت برویم. چطور این کار را انجام دهیم؟
برای برگزاری مراسم کوچک و خانوادگی بهتر است یک سالن عقد قابل اعتماد را رزرو کرده و خانواده ی عروس و داماد برای مراسم گرد هم آیند و برای خوش بختی فرزندانشان دعا کنند. اگر به دنبال سالن عقد قیمت مناسب هستید، سالن عقد تشریفاتی کالسکه در خدمت شما است. کالسکه بهترین دفتر ازدواج دولت است که پروتکل های بهداشتی را تمام و کمال رعایت می کند.

سالگرد ازدواج جایگزین عروسی

یکی از پیشنهادات ما به شما عروس و دامادهای عزیز بعد از کرونا، برگزاری مراسم سالگرد ازدواج به جای مراسم عروسی بعد از کرونا است.
این روزها بسیاری از زوج های عزیزمان برای جلوگیری از بیماری خود و اطرافیانشان عروسی شان را برگزار نکرده و آن را به سالگرد ازدواج موکول کردند.
این راه حل از هر نظر به نفع شما است پس در مورد پیشنهاد ما فکر کنید.

طلاق در دوران کرونا

این روزها آمار طلاق و جدایی زوجین بیش از پیش شده است و دلیل آن هم سخت شدن شرایط و تحت تاثیر قرار گرفتن روحیات مردم است بنابر این بهترین اتفاق ممکن برای شما زوجین خوشحال انتخاب زندگی آسان است. زندگیتان را به شکلی ساده آغاز کنید و برای آینده خود برنامه ریزی کنید.
مجموعه کالسکه در تلاش است بهترین و مناسب ترین مقالات را متناسب با شرایطتان فراهم کند.