برگزاری عروسی در کرونا

برگزار کردن عروسی در این دوران کرونا کار درستی است یا خیر؟
به نظر شما با توجه به اطلاعاتی که از سوی سازمان بهداشت و سلامت به گوش می رسد جواب این سوال چیست
خیلی از زوج های جوان در اوایل بهمن و اسفند ماه کارهای مراسم عروسی خود را انجام داده بودند اما به دلیل کرونا امکان برگزاری مراسم برای آن ها پیش نیامد.

سوختن بزرگترین آرزوی جوانان

بزرگ ترین آرزوی هر جوانی دیدن خود در لباس عروس و داماد است اما با وجود این شرایط و آغاز کرونا این امکان برای جوانان فراهم نمی شود.
حال با وجود شرایط کرونایی چه کاری کنیم؟ این سوال در ذهن تمام جوانان دم بخت است که بالاخره چه تصمیم درست چه تصمیمی است. چون زمان حضور کرونا تا به امروز مشخص نشده است و ممکن است تا یک یا دو سال آینده نیز با ما باشد، بهتر است این مراسم ازدواج باشکوه و بزرگ را به یک مراسم خودمانی و کوچک ترجیح دهیم.
بنابراین بهترین راه حل، اجاره ی یک سالن عقد تشریفاتی با رعایت پروتکل های بهداشتی، بدون دعوت میهمان است.
سالن عقد کالسکه با رعایت پروتکل های بهداشتی پذیرای حضور شما عزیزان می باشد.

توهم عادی شدن شرایط

توهم عادی شدن شرایط در بین خیلی از جوانان و مردم پیش آمده است و مردم حس می کنند به دلیل برداشتن محدودیت ها، شرایط مساعد شده است و می توانند مخفیانه مراسم عروسی برگزار کنند.
برگزاری مراسم عروسی به صورت مخفیانه بدون رعایت پروتکل های بهداشتی کار اشتباهی است. بهتر است جشن عقدتان را در مکانی برگزار کنید که خطری برای خود و اطرافیانتان وجود نداشته باشد. کالسکه بهترین دفتر ازدواج دولت است که تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت می کند و تعداد محدودی میهمان وارد سالن می کند. شماره تماس ما: 09126040105