برگزاری مراسم عقد در کرونا

در این روزها وجود بیماری کرونا که سراسر جهان را فرا گرفته، تمام مردم را درگیر کرده است.
به دلیل وجود این مهمان ناخواسته انجام تمام فعالیت ها به وقفه افتاده است و هر کس به امید اینکه این بیماری خاتمه پیدا کند؛
در تصمیم گیری های خود دست نگه داشته اند.
مراسم و عقد و عروسی نیز از جمله تصمیمات و مراسماتی است که به تعویق افتاده است ولی تصمیم بهتری که عروس و دامادها می توانند بگیرند این است که با یک عقد ساده در سالن عقد مناسب و دورهمی اقوام درجه یک به خانه بخت بروند.
به هر حال باید با این بیماری کنار بیاییم و از برگزاری مراسمات پر هزینه و سنگین در تالارها و دورهمی های بزرگ جلوگیری کنیم تا مانع از گسترش این بیماری و انتقال آن به دیگر دوستان و عزیزانمان شویم. تا با رعایت نکات بهداشتی و با یاری خدا این بیماری را شکست دهیم.
کالسکه، دفتر ازدواج شمال تهران این شرایط را مهیا کرده است تا شما عزیزان بدون دغدغه و نگرانی یک مراسم به یاد ماندنی برگزار کنید.

اشتباهات رایج

بعضی از خانواده ها بدون توجه به نکات بهداشتی و تذکرات گفته شده همچنان همانند سابق جشن بزرگی را می گیرند. این کار تنها برای شما عزیزان و دوستان و اقوام شما خطراتی را به همراه دارد و اگر شخص ناقلی که از بیماری خود اطلاعی ندارد در این مهمانی و مراسم باشد باعث رواج بیماری در بین اقوام و دوستان شما می شود.

با رزور و گرفتن سالن عقد تشریفاتی یک مراسم ساده و باشکوهی بگیرید و هزینه هایی که بابت مخارج عروسی و سالن کنار گذاشته اید را پسنداز کنید و یا برای انجام کارهای ضروری دیگری مانند پول پیش خانه، خرید خانه، خرید لوازم منزل و … هزینه کنید.

با آرزوی سلامتی برای تمام عروس وداماده وخانواده های محترم