تاج عروس

تاج عروس، یکی از قدیمی‌ترین تزیین های زنانه است، که با وجود آن عروس خود را در مراسم ازدواج نمادین می سازد.
تاج عروسی و انواع آن تاریخچه ی بسیار جالبی دارد.
تاج عروس یکی از پر اهمیت ترین قسمت های لباس عروس بوده، که زیبایی آن را چندین برابر می‌کند.
در اکثریت کشور‌ها ازجمله کشور ما عروس‌ ها در شب عروسی خود از تزئیناتی از جمله تاج استفاده می‌کنند.
برای بار اول در قرن ۱۸ میلادی عروس‌های ثروتمند از تاج استفاده می کردند و هر چه خانواده عروس از جایگاه طبقاتی بالاتر بودند تاجی را که عروس بر سر خود می گذاشت گران قیمت‌تر بود.
برخی اوقات تاج عروس به شکل یک هدیه از طرف خانواده پدری به او تعلق می‌گرفت که این هدیه ارزشمند فقط توسط خانواده‌های ثروتمند فراهم می‌ شد.
تاج عروس نسبت به فرهنگ شهر‌ها و کشور‌های مختلف دارای شکل و مدل های گوناگونی است. طراحی تاج بستگی به زمان، مکان و مد قابل تغییر است.

انواع تاج

اوایل برای طراحی و ساخت تاج عروس، از گل های طبیعی همراه با شاخه و برگ های زیبا، استفاده می کردند، اما امروزه در طراحی‌ تاج عروس از مروارید و نقره و در خانواده‌های سلطنتی از طلا و جواهر برای تزئین و زیبایی تاج استفاده می کنند.
کالسکه یکی از بهترین های سالن عقد شرق تهران آماده معرفی بهترین مزون ها به شما عزیزان می باشد تا به راحتی در کنار انتخاب لباس عروس خود تاج خود را هم انتخاب نمایید.
تاج ها از تنوع بالایی برخوردار می باشند و انتخاب را برای شما آسان کرده است.
عده ی زیادی از طراح های جوان امروزه به این نوع تاج تمایل بیشتری پیدا کرده اند و تاج عروس را با جواهرات گران قیمت تزیین می‌کنند.
همچنین بسیاری از عروس ها مایل هستند تا در مراسم خود دقیقا مانند یک ملکه ظاهر شوند.
به همین دلیل امروزه این تاج‌ها بیشتر قابل توجه هستند و طرفدارن بسیاری پیدا کرده است.
همچنین میتوانید تاج های خود را با جواهرات مصنوعی با قیمت پایین تر نیز تهیه نمایید.
برای اطلاعات بیشتر همین حالا با شماره های ما تماس بگیرید و صفر تا صد مراسم تان را به مجموعه کالسکه یکی از معروف ترین های سالن عقد شرق تهران بسپارید.