دفتر ازدواج شرق

دفتر ازدواج یکی از مکان های به یادماندنی و به عنوان اولین گام در جهت ثبت ازدواج می باشد. از گذشته های دور تاکنون از دفاتر عقد و ازدواج برای برگزاری آداب و رسوم مربوط به مراسم عقد و عروسی استفاده شده است. چنانچه به دنبال یک سالن معتبر، شیک و البته به صرفه می گردید، سالن عقد کالسکه ، دفتر ازدواج شرق تهران آماده خدمت رسانی به شما است. دفتر ازدواج تهرانپارس جهت برگزاری مراسمات خطبه خوانی عقد با جایگاهی خاص و رمانتیک برای عروس و دامادها.

دفتر ازدواج شرق | دفتر ازدواج شرق تهران | دفتر ازدواج تهرانپارس | کالسکه

دفتر ازدواج

برگزاری مراسم عروسی، مسئله ای است که کارهای ریز و درشت فراوانی دارد و تمام آن ها می بایست سر وقت انجام شوند. بی شک همه عروس و دامادها و خانواده های آن ها انتظار دارند این جشن و تمامی مراحلش آن گونه که برنامه ریزی کرده اند و البته ایده آل و به یادماندنی به انجام برسد. آن ها اغلب در هنگام انتخاب دفتر عقد حساسیت ویژه ای را به خرج می دهند.

دفتر ازدواج شمال تهران

چنانچه به دنبال دفتر ازدواج شمال تهران با محیطی شیک و زیبا می گردید تا این روز به شکل هر چه بهتر و به یادماندنی تر در خاطرتان به ثبت برسانید به سالن عقد کالسکه مراجعه کنید.

دفتر ازدواج شرق | دفتر ازدواج شرق تهران | دفتر ازدواج تهرانپارس | سالن کالسکه

دفتر ازدواج شمال تهران

سالن عقد کالسکه با فضای ویژه و فوق العاده همراه با سفره عقد شیک و بی نظیر که با دیزاین مدرن و خلاقانه طراحی شده است یک انتخاب ایده آل برای ثبت لحظات ناب شما می باشد.
سالن عقد کالسکه با امکاناتی از قبیل: انتخاب عاقد
خواندن خطبه عقد آریایی به همراه رقص نور و دستگاه مه ساز
عکاسی و فیلمبرداری با قیمت استثنایی
تشریفات گریم عروس
پذیرایی و سرو نوشیدنی سرد و گرم
همراه با پارکینگ اختصاصی برای ماشین عروس و داماد
در خدمات شما خواهد بود.

دفتر ازدواج شرق | دفتر ازدواج شرق تهران | دفتر ازدواج تهرانپارس | کالسکه

دفتر ازدواج تهرانپارس

امروزه کیفیت و مدل برگزاری مراسمات عقد و عروسی نسبت به گذشته فرق کرده است. امروزه دیگر برگزاری این‌ مراسم را در منزل انجام نمی دهند و اغلب عروس و داماد ها برای برپا کردن این روز مهم زندگی خود، به دنبال دفتر و سالنی زیبا و باشکوه هستند. سالن عقد کالسکه، همان فضای دلنشین و به یادماندنی است که به دنبالش بودید.

امکانات

سفره عقد با نورپردازی بیش از ده رنگ و با چهار نوع نرم افزار نورپردازی
شمع آرایی و دیزاین رویایی و خاص
خطبه عقد آرایی
دستگاه مه ساز و ایجاد فضایی زیبا
موزیک و دف زنی تا اتمام مراسم
عکاسی و فیلمبرداری با قیمت مناسب
پذیرایی
پارکینگ ماشین عروس
گریم عروس
ظرفیت 30-35 نفر
و…