مراسم عقد و عروسی از مراسم های مهمی هستند که در خاطر ها می مانند مخصوصا این موضوع برای عروس و داماد به صورت خاص و ویژه می باشد.
یکی از کارهایی که برای به یاد ماندنی تر شدن این مراسم ها انجام می شود دیزاین و طراحی سالن می باشد. طراحی باید به روز و طبق سلایق عروس و داماد و البته خانواده هایشان صورت پذیرد تا رضایت آنها را جلب نماید.


طراحی و دیزاین شامل چه مواردی می شود؟


یکی از مواردی که روی دیزاین آن می توان کار کرد سفره عقد می باشد که بسیار حایز اهمیت است زیرا بیشتر زمان و خاطرات عروس و داماد در زمان قرائت خطبه عقد در کنار آن اتفاق می افتد.
برای تزیین سالن می توان از بادکنک‌هایی که از گاز هلیوم پر شده‌ استفاده کرد و آنها را در سالن معلق رها کرد. شمع آرایی نیز به سالن و اتاق عقد جلوه ای خاص می بخشد.
استفاده از رقص نور و مه ساز نیز یکی از راه های زیبا سازی سالن عقد می باشد. خصوصا این گزینه در زیبا تر شدن فیلم برداری و جلوه بخشیدن به آن کاربرد دارد.
برای زیباتر شدن اتاق عقد و دیزاین جایگاه عروس و داماد می توان از گل آرایی استفاده کرد. زیرا گل احساس رمانتیک و لطافت را به محیط القا می کند.
در بالای مبل عروس و داماد می توانید یک تاق نصرت طراحی کنید و خیلی راهکار های دیگر برای زیباتر شدن اتاق عقد انجام دهید.


آیا دفتر ازدواج شرق تهران با دیزاین خاص وجود دارد؟

جواب مشخصا بله است.
سالن کالسکه در دفتر ازدواج شرق همه این ویژگیها را داراست و می توانید بدون صرف وقت و هزینه اضافی از یک سالن زیبا و منحصر به فرد استفاده نمایید.
ساکنین شرق تهران که در پی یک سالن عقد شیک و دفتر ازدواج شرق تهران می باشند می توانند از این مکان برای ثبت خاطرات خود بهره ببرند. دفتر ازدواج تهرانپارس راه را برای ساکنین شرق تهران کوتاه کرده و به راحتی می توانند از امکانات ویژه ی این دفتر از جمله پارکینگ اختصاصی استفاده نمایند.