رنگ دسته گل

قبل از سفارش دسته گل به سبک لباس عروسی خود و تم سالن عقد توجه نمایید. قرار است شما چه لباسی بپوشید؟ چه رنگی را مد نظر دارید؟

هماهنگی رنگ دسته گل با لباس عروسی

سبک لباس شما در انتخاب دسته گل عروسی بسیار مهم می باشد. برای مثال اگر دنباله ی لباس عروسی شما بلند طراحی شده است، دسته گل های آبشاری بهترین گزینه ی انتخاب شما می باشند. اگر می خواهید لباس پرنسسی بپوشید، دسته گل های گرد بیشتر با لباس شما هماهنگی خواهد داشت. بنابر این تناسب دسته گل با لباس تان در زیبایی شما تاثیرات بسیار زیادی خواهد داشت.

هماهنگی رنگ دسته گل با تم سالن عقد

یکی از نکات مهمی که عروس خانم ها باید توجه کنند هماهنگی رنگ دسته گل عروس با تم سالن عقد است. خیلی از مجموعه های سالن عقد تشریفاتی اجازه ی گل آرایی به شما می دهند تا به راحتی تم مورد نظرتان را اجرا کنید.

دسته گل عروس با گل مصنوعی بهتر است یا گل طبیعی؟!

این چالش برای خیلی از عروس خانم ها اتفاق می افتد که باید انتخاب کنند گل عروسیشان طبیعی باشد یا مصنوعی.
این موضوع طبیعی یا مصنوعی بودن دسته گل به سلیقه و بودجه ی مالی شما بستگی دارد زیرا همانطور که می دانید گل های مصنوعی قیمت بالاتری دارند.

هماهنگی رنگ دسته گل با رنگ فصل

یکی از ایده های جالب انتخاب رنگ گل متناسب با رنگ فصلی که مراسم عروسی برگزار می شود است، این کار بسیار زیبا می باشد. دسته گل های نقره ای، سفید و طلایی برای فصل زمستان هماهنگی دارند و دسته گل های کهربایی، نارنجی و قرمز با فصل پاییز مناسب می باشند. برای مثال اگر در فصل بهار جشن ازدواج تان را برگزار خواهید کرد، سراغ دسته گل های صورتی، آبی و سبز بروید زیرا این رنگ ها در این فصل جذابیت بالایی دارند.