شام عروسی

بی شک یکی از مهمترین قسمت های هر جشن یا ضیافت، بخش پذیرایی است. به خصوص در مجالس عروسی که پذیرایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. و بخشی که در پذیرایی عروسی از همه بااهمیت تر است، شام عروسی می باشد.
شام عروسی، عمدتا مورد توجه اکثر مهمانان است و اکثر مهمان ها برای عروسی انتظار یک شام مجلل و لذیذ را دارند. یکی از مهمترین مواردی که موجب می شود مهمانان با گذشت زمان از آن عروسی به خوبی یاد کنند، کیفیت بالای غذای عروسی می باشد. تصور کنید در یک سالن عقد زیبا مراسم ازدواج خود را برگزار کنید و سپس از مهمانان با یک شام لذیذ پذیرایی کنید. مطمئن باشید تا سال ها جشن عروسی یا عقد شما در ذهن مهمانان خاطره انگیز خواهد ماند.
سالن عقد کالسکه یکی از بهترین های سالن عقد شرق تهران می باشد که همواره با بهترین امکانات آماده ی خدمت رسانی به عروس و داماد ها می باشد.

در مجالس عقد و عروسی، در هر رده ی سنی و با هر سلیقه ای مهمانان حضور دارند پس به همین علت انتخاب منوی غذا بهتر است به نحوی باشد که همه ی آن ها بتوانند از آن لذت ببرند.

سرو غذا

سرو غذای عروسی به دو حالت امکان پذیر است، به صورت پرسی یا سلف سرویس. انتخاب نحوه ی سرو غذا در وهله ی اول به سلیقه ی شما و پس از آن به بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید مربوط می شود. طبیعتا سلف سرویس هزینه ی بالاتری دارد و چند نمونه غذا و پیش غذا تهیه می شود و معمولا تدارک غذا از ظرفیت مهمانان مراسم بیشتر است. زیرا که ممکن است برخی از غذاها خوش خوراک تر و محبوب تر باشند. اما در سرو غذا به روش پرسی، معمولا یک یا نهایتا دو نوع غذا و یک پیش غذا در نظر گرفته می شود.
مجموعه ی کالسکه در تمامی مراحل آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد. شما عزیزان می توانید عقد خود را در یکی از بهترین های دفتر ازدواج تهرانپارس به ثبت برسانید و سپس مراسم عقد یا ازدواج خود را در سالن عقد زیبای کالسکه برگزار کنید.