همه سعی ما انسان ها این است که بدون توجه به گذشته، با در نظر گرفتن آینده در حال زندگی کنیم، از لحظه لحظه زندگیمان استفاده کامل را ببریم و هر ثانیه را با لذت بگذرانیم. یکی از آرزو های دختران و پسران ایرانی داشتن مراسم عقد و عروسی با کیفیت و زیبا می باشد.

برای داشتن مراسم با کیفیت باید چه کار کنیم؟


یکی از گزینه های مهم انتخاب محل برگزاری مراسم است که سالن عقد تشریفاتی انتخاب بسیار مناسبی می باشد هماهنگی سالن عقد تشریفاتی برای بعضی از اعیاد کار مشکلی است ما به شما سالن عقد شرق را پیشنهاد می کنیم سالن عقد شرق بسیار مدرن و شیک است با بهترین تزیینات و سفره آرایی مناسب برای عکاسی و فیلم برداری.

هزینه های جانبی


یکی از هزینه های جانبی مراسم عقد و عروسی گل آرایی می باشد حال با گل های طبیعی یا مصنوعی، این فرایند قدری هزینه بردار است اما زیبایی مراسم و مجالس را چند برابر می کند.

انتخاب لباس


لباس عروس داماد یکی از پر خرج ترین قسمت های مراسم عروسی و عقد می باشد. اگر عروس و داماد به توافق برسند که لباس ارزان و اجاره ای استفاده نمایند هزینه های مراسم به مقدار چشم گیری کاهش پیدا می کند اما اگر از لباس های مزون دوزی و طراحی شده استفاده کنند در این صورت هزینه ی زیادی را باید پرداخت کنند.

نور پردازی


نور پردازی در برخی از سالن های مجلل یکی از آپشن های سالن به حساب می آید و هدیه ای به عروس داماد است اما اگر به صورت جدا باشد نور پردازی و رنگ و آتیش بازی هم به نوبه ی خود بخشی از هزینه هارا می گیرند.

فیلم برداری و عکاسی


فیلم برداری و عکاسی از جمله مواردی است که برای مجالس و مراسم عروسی لازم و ضروری است زیرا تنها راه ثبت خاطرات است پس لازم است در انتخاب آن دقت کنیم.