طرح و رنگ کارت عروسی

معمولا زمانی که اسم عروسی و جشن های این چنینی در میان باشد ناخودآگاه ذهنمان به سمت رنگ های سفید و روشن می رود. مثل لباس عروس که اغلب آن را به رنگ سفید می شناسیم. فکر کنم سفید یکی از رنگ های مورد علاقه و کلاسیک در گوشه ای از ذهن و فکر همه ی ما باشد. همانطور که در معیارهای انتخاب کارت مناسب عروسی دیده ایم، این رنگ از جمله معیارهای اساسی دعوت نامه عروسی می باشد.
کارت عروسی فقط برای باخبر کردن دیگران از وصلت شما نیست، بلکه این کارت قرار است تبدیل به جزیی از خاطرات شما شود و اگر خاص ترین طراحی را هم داشته باشد در ذهن همه ماندگار خواهد شد.

کارت عروسی چه مدلی باشد؟

این روزها که هر وسیله ای تنوع دارد تنوع کارت عروسی بسیار زیاد است و گاهی شاید باعث سردرگرمی شما بشود و گیجتان کند. پس بهتر است در ابتدا عروس و داماد با هم در جنس کارت دعوت به تفاهم برسند. این که جنس مقوای کارت عروسی چگونه باشد و یا از انواع چوب، شیشه، حصیر و یا دیگر جنس ها باشد که در بازار پیدا می شود.
اگر تازه عروس و داماد هستید و به دنبال سالن عقد یا دفتر ازدواج خوب می گردید کالسکه یکی از بهترین های دفتر ازدواج شرق تهران می باشد.

شماره تماس سالن عقد کالسکه :  02177197114

خودتان کارت عروسی طراحی کنید

اگر خودتان در کار طراحی هستید پس می توانید کارت عروسی را با سلیقه ی خودتان طراحی کنید و این کارت می تواند طوری طراحی شود که معرف شخصیت شما و همسرتان باشد.
اگر این گونه باشد کارت عروسی شما می تواند به عنوان یک هدیه از سمت عروس و داماد به مهمانان باشد زیرا که امضای هنری شما را دارد و این کارت را به راحتی در سالن عقد بر روی میز استفاده کنید زیرا در فیلم برداری برای شما ثبت می شود.