لباس عروس پوشیده یا باز؟

لباس عروس یکی از آیتم های مهم برای دختر خانم ها است که به این موضوع خیلی اهمیت می دهند.
همانطور که برای همه روشن است لباس های باز زیبایی بدن و برجستگی های بدن را بیشتر نمایش می دهند و خواهان زیادی هم دارند اما لباس های پوشیده نیز به نسبت خود متقاضیان زیادی دارند.
اگر لباس های محجه دوخت خوب و با کیفیتی داشته باشند و آرایش عروس مناسب باشد و طرح انتخابی خوب باشد زیبایی لباس محجبه از لباس باز و آزاد بیشتر می شود.

موقعیت پوشیدن لباس محجبه

به طور معمول عروس و دامادهایی که در سالن عقد مراسم دارند و مراسم عقد آریایی همراه با متن عقد آریایی برگزار می کنند از لباس های محجبه و پوشیده استقبال می کنند، زیرا لباس های باز و آزاد برای مکان هایی که مرد و زن هر دو حضور دارند خیلی مناسب نیست البته این موضوع هم به فرهنگ و آداب و رسوم دو طرف بستگی دارد که چه نوع لباسی را دوست داشته باشند.
به این نکته توجه کنید که برای خواندن متن عقد آریایی در رو به روی میهمان ها در سالن عقد باید یک لباس مناسب و راحت انتخاب کنید تا موجب آزار شما نشود.

طرفداران لباس عروس محجبه

طرفداران لباس عروس محجبه دختران و خانم های مسلمان در سراسر دنیا هستند و حتما این موضوع را می دانید که حجاب به تنهایی در ایران نیست و در تعداد زیادی از کشورها مسلمانان حضور دارند.

انتخاب محل برگزاری مراسم

محل برگزاری مراسم هم تحت تاثیر لباس شما قرار می گیرد زیرا در صورتی که لباس عروستان باز و راحت باشد در باغ تالار راحت نیستید و اگر محجبه باشد در هر محلی به راحتی می توانید مراسمتان را برگزار کنید.
یکی از مراکز خوب برای برگزاری مراسم عقد سالن عقد کالسکه است که بهترین ها را برای شما رقم می زند.