لیست خرید عروس و داماد

لیست خرید عروس و داماد زیاد است و مرحله مرحله تقسیم بندی می شود.

لیست خرید عروسی

برخی از لوازم برای خرید عروسی لازم و ضروری هستند. هر قدر هم از خرید لوازم بی مورد و غیرضروری دوری کنیم باز هم خرید این لوازم نیاز است که چند مورد از آن ها را در قسمت بعد بیان می کنیم.
۱- آینه و شمعدان
۲- حلقه ازدواج
۳- سرویس طلای عروس خانم
۴- خرید ساعت برای عروس و داماد
۵ – پوشاک مورد نیاز عروس و داماد
۶- پارچه
7- لوازم آرایشی
۸- وسایل حمام
۹- لوازم جانبی عروس و داماد
۱۰- پرده

لیست خرید عقدی

لیست خرید عقد با لیست خرید عروسی خیلی متفاوت نیست اما در این مقاله بیان می کنیم.
1- یک سری وسایل را آقای داماد برای عروس خانم می خرد که شامل قرآن و وسایل نماز، آینه و شمعدان که به علت شگون بالا، بسیار مورد توجه است، خرید سرویس طلا یا هر نوع زیورآلات دیگر، خرید حلقه برای عروس خانم، لباس سفید یا لباس عقد و …
2- حال یک سری از وسایل را عروس برای داماد می خرد که شامل کت و شلوار، لباس زیر، پیراهن، کروات، حلقه، طلا، ساعت، ست اصلاح می شود.
لیست خرید لوازم زیورآلات و لباس عقد بیشتر به چشم می آید زیرا قرار است این مراسم در یک سالن عقد تشریفاتی برگزار شود و جمعیت کمی دعوت هستند.

لیست خرید نامزدی

این لیست خرید با لیست های دیگر متفاوت است و کم تر می باشد. اگر مایل به برگزاری هماهنگ عروسی و عقدی با هم هستید بهتر است این لیست خرید را تهیه کنید و جشن نامزدی داشته باشید در غیر این صورت لازم نیست. شما می توانید با یک مجموعه ی سالن عقد هماهنگ کنید و مراسم نامزدی و محرمیت کوچکی برگزار کنید.

لوازم عروس داماد از کجا بخریم؟

برای خرید لوازم عروس داماد حتما بهتر است به مراکز خرید بزرگ و بازار مراجعه کنید تا با هزینه ی کم تر خرید خوبی داشته باشید.
برای مشاوره در مورد برگزاری مراسم عقد و عروسی و رزرو سالن عقد و یا دفتر ازدواج با مجموعه ی کالسکه تماس حاصل فرمایید.