ماشین عروس

مراسم عروسی دارای رسوم خاص خود است. یکی از کارهایی که باید در روز عروسی صورت پذیرد، تزیین یک ماشین برای عروس و داماد است. عروس و داماد سوار بر ماشین زیبای عروسی به سالن عقد می روند و پس از مراسم با همراهی میهمان ها به سوی منزل راهی می شوند. از این رو تزیین یک ماشین زیبا برای شب عروسی همواره برای عروس و داماد مهم بوده است.

بهتر است که خودروی شخصی خود را تزیین و در روز عروسی از آن استفاده نمایید. زیرا شما با خودروی خود آشنایی کافی دارید و از بروز مشکلات احتمالی مانند خرابی ماشین جلوگیری به عمل می آید.

در صورتی که خودرویی برای ماشین عروس در دسترس نباشد و یا اینکه ماشین خاصی مد نظر عروس و داماد باشد، می توان خودروی مورد نظر را کرایه کرد. می توانید از ماشین های قدیمی نیز به عنوان ماشین عروس استفاده کنید.

به این نکته توجه کنید که عروس هایی که دارای لباس های پف دار هستند بهتر است که از اتومبیل های بزرگ استفاده نمایند.

ماشین عروس بهتر است که سفید رنگ باشد. رنگ سفید سمبل عشق و پاکی است. ماشین عروس سفید از رنگ های دیگر زیباتر و شیک تر است و برای مراسم عروسی مناسب تر می باشد.

سالن عقد کالسکه – اجرای مراسم عقد آریایی به یاد ماندنی

09126040105 – 02177197114

تزیین ماشین عروس

اگر عروسی در فصل گرم صورت می گیرد بهتر است که از روبان و تور استفاده شود، زیرا گل در فصل گرم پلاسیده می شود.

برای تزیین ماشین عروس می توانید از مدل های اینترنت کمک بگیرید و یا با کارشناسان مکاتبه نمایید.

برای ماشین عروس سفید، استفاده از گل سفید مناسب نمی باشد. اگر رنگ ماشین تیره باشد نیز گل سفید به تنهایی زیبا به نظر نمی رسد.

برای تزیین ماشین از گل های گران قیمت استفاده نکنید، زیرا تنها چند ساعت می خواهید از ماشین عروس خود استفاده نمایید و این کار باعث می شود که هزینه اضافی را متقبل شوید.

سالن عقد کالسکه آماده است که زیباترین خاطره را در مهم ترین شب زندگیتان برای شما به ارمغان بیاورد.