مراسم فرمالیته عروسی

سوالی که با دیدن این عنوان در ذهن شما نقش بسته است این است که به طور کلی فرمالیته چیست؟ آرایش و عکاسی فرمالیته دقیقا شبیه سازی روز عروسی شما است. شما در یک روزی که نه فامیل تان جمع هستند و نه آشنای دیگری در مراسم حضور دارد به همراه همسرتان به آتلیه یا فضاهای زیبا رفته و عکس های به یاد ماندنی می گیرید. موهای تان را درست می کنید، آرایش می کنید، لباس عروس می پوشید، تاج می گذارید و هر کاری که روز عروسی انجام می دهید را چند روز قبل انجام می دهید به این مراسم فرمالیته پیش از مراسم عروسی گفته می شود. این مراسم هم در کنار مراسم عقد و عروسی در بین جوانان باب شده است که در این مراسم به جای انتخاب محضر به انتخاب مکان مناسب عکاسی می گردند. یک نکته ی یاری دهنده برای عروس و دامادهایی که این مطلب را مطالعه می کنند این است که اگر شرق نشین هستید و به دنبال دفتر ازدواج شرق تهران می گردید، کالسکه یکی از بهترین های سالن عقد شرق تهران می باشد.

آتلیه فرمالیته عروس

انتخاب آتلیه بسیار مهم است زیرا این عکس ها دیگر تکرار نمی شود و برای به یادگار داشتن عکس هایتان بهتر است از یک عکاس حرفه ای استفاده کنید.

لباس فرمالیته عروسی

خرید لباس فرمالیته یا دوختن آن هم باید یکی از برنامه های شما باشد زیرا زیبایی این عکس ها به لباسی است که شما تهیه می کنید.

دسته گل فرمالیته عروسی

معمولا برای انتخاب دسته گل، عروس دامادها گل های طبیعی را می پسندن که بسیار زیباست و رنگ بندی زیادی دارد و به راحتی با فصل و محیط و لباستان ست می شود.

مزایای فرمالیته

از جمله مزایای جالب این مراسم این است که شما دو بار عروس و داماد می شوید و دوبار لباس و گل در دست دارید اما در واقعیت مزیت فرمالیته این است که اگر در مراسم عروسی آرایش، لباس، مراسم یا هر چیز دیگری را دوست نداشتید نگران عکس های این شب نیستید زیرا قبل از آن عکاسی کرده اید.