ملزومات عقد و عروسی


ملزومات عروسی شامل خیلی از موارد می شود مانند ماشین عروس، لباس عروس، سالن عقد، سفره عقد و ….. اما همه این ها بستگی به شما دارد که چه چیزی را ملزومات بدانید یا خیر .

سفره عقد


از جمله مهم ترین ملزومات مراسم عقد داشتن سفره عقد و عاقد است که بهتر است به نوبه خود هزینه ی مناسبی برای آن کنار بگذارید.

محل برقراری مراسم


محل برقراری مراسم عقد یا عروسی با توجه به سلیقه و توان مالی شما و فصل انتخاب می شود که بهتر است در فصل های سرد سال از باغ تالار ها کم تر استفاده کنید زیرا هر چقدر هم وسایل گرمایشی داشته باشید باز هم سرما به سالن باغ تالار شما نفوذ می کند. هرچند که هزینه باغ تالار نسبت به تالار بیشتر است ولی در فصل های سرد قیمت آن به شکل عجیبی کاهش پیدا می کند.

ماشین عروس


ماشین عروس هم از جمله ملزومات می باشد که برای فراهم کردن آن می توانید مقرون بصرفه عمل کنید برای مثال با گل های طبیعی تزیین نمایید یا به طور کل از تزیینات زیاد استفاده نکنید و یا از اتومبیل های اجاره ای کمک بگیرید زیرا ساعات کمی با ماشین عروس در مراسم حضور دارید.

پذیرایی


پذیرایی از میهمان ها بستگی به بودجه و توان مالی شما دارد زیرا همانطور که می دانید رنج قیمی در پذیرایی تالار ها بسیار متنوع می باشد که به راحتی انتخاب کنید.

عقد آریایی


خیلی از عروس های عزیز دوست دارند در برنامه ی عقدشان عقد آریایی باشد و برای متن عقد آریایی خود برنامه ها دارند و با ذوق و شور و نشاط به دنبال متن عقد آریایی زیبا هستند در این سایت نمونه های تشریفات و آداب و رسوم عقد آریایی برای شما قرار داده شده است.

عکاسی


عکاسی و فیلم برداری از جمله ملزومات مراسم عقد و عروسی است زیرا این مراسم چند ساعتی برگزار می شود و تمام، اما خاطره ها هستند که از آن به جا می مانند.