نورپردازی

با رعایت و توجه به یک سری نکات در برگزاری مراسم عقد و عروسی می توان آن را بسیار خاطره انگیزتر و زیباتر برگزار کرد. توجه به برقرار بودن یک تم اصلی در مراسم به شما کمک می کند همه چیز منظم و طبق روال صورت گیرد. اگر می خواهید هماهنگی لازم در سالن عقد برای بخش های مختلف صورت گیرد از قبل برای جزییات جشن نیز برنامه ریزی کنید. انتخاب کیک، گل آرایی، چیدمان میز و سفره ی عقد همه از این موارد می باشند. اما نورپردازی در سالن عقد معمولا از بخش هایی است که کمتر به آن اهمیت داده می شود. با این حال پرداختن به این موضوع و ایجاد نورپردازی مناسب در برگزاری جشن خاص و به یادماندنی بسیار تاثیرگذار است.
نورپردازی و گل آرایی از مهم ترین عوامل دیزاین جشن عروسی شما می باشند. شما می توانید با استفاده از انواع ایده های خلاقانه در مراسم، آن مکان را به یک سالن عقد تشریفاتی تبدیل کنید. سالن عقد کالسکه بهترین خدمات را برای ایجاد شبی خاطره انگیز و زیبا برای شما ارائه می دهد. شما می توانید برای پیاده سازی انواع مختلف نورپردازی از پرسنل ما مشاوره بگیرید.

انواع نورآرایی

نورپردازی و نورآرایی در سالن عقد و عروسی تنها شامل استفاده از ریسمان و یا رقص نور نمی باشد. علاوه بر این ها شما می توانید با استفاده از انواع شمع آرایی به محیط حس فوق العاده رویایی و زیبایی بدهید. با این کار و با رعایت برخی اصول دیگر شما جشن ازدواج خود را در یک سالن عقد تشریفاتی برگزار می کنید.
سالن عقد کالسکه آماده ی ارائه ی خدمات از صفر تا صد مراسم عقد و عروسی شما می باشد. شما عروس و دامادهای عزیز می توانید برای ثبت عقد خود و جاری شدن صیغه ی عقد به یکی از بهترین های دفتر ازدواج تهرانپارس ، مجموعه ی کالسکه مراجعه فرمایید؛ همچنین مراسم عقد و عروسی خود را در سالن عقد زیبای کالسکه برگزار کنید.