نکات انتخاب آتلیه عروس

پس از پایان یافتن مراسم عروسی جدای از خاطره های شیرین، تنها چیزی که از مراسم باقی می ماند، عکس ها و فیلم های گرفته شده از مراسم و عروس و داماد است که تا همیشه همراه با شما خواهد بود، عکس های زیبا و حرفه ای سبب ایجاد لبخند بر روی لب های شما خواهد شد و در مقابل عکس های غیر حرفه ای، تار و بی کیفیت خاطر شما را آزرده خاطرخواهد کرد.

بنابراین اقدام مهمی که در این زمینه باید صورت پذیرد، انتخاب یک آتیله و عکاس حرفه ای است که تجربیات لازم در مورد عکاسی عروس را داشته باشد.

با توجه به اینکه مراسم عروسی تنها یک بار رخ می دهد، فیلمبردار ماهر باید بکوشد صحنه های زیبای مراسم عروسی و سالن عقد را شکار نماید و بهترین عکس ها را از عروس و داماد خلق نماید.

در هنگام اجرای عقد آرایی فیلمربردار می بایست در بهترین موقعیت قرار بگیرد و احساسی ترین لحظه ها را ثبت نماید.

به روز بودن عکاس و آشنایی با شیوه های جدید عکاسی نیز از مواردی است که باید در انتخاب عکاس به آن توجه گردد.

قبل از انتخاب آتلیه باید با عکاس خود مکاتبه نمایید، در این مکالمه شما باید نمونه کار های موجود را از عکاس و فیلمربردار خود طلب نمایید. این کار کمک می کند که نمونه کار ها را با معیارهای خود مقایسه نمایید و به این ترتیب بهتر می توانید تصمیم گیری نمایید.

برای رسیدن به بهترین نتیجه با عکاس و فیلم بردار خود صحبت کنید و نوع ژست ها، تعداد عکس ها و فضا هایی که دوست دارید را به عکاس خود اطلاع دهید.

ممکن است سالن عقد و دفتر ازدواج شرق که قرار است مراسم در آنجا برگزار شود، آتلیه های حرفه ای را به شما معرفی نمایند تا راحت تر بتوانید تصمیم گیری نمایید.

در پایان بهتر است از عکاس خود بخواهید از سایر مراسمات، لباس ها، عقد آریایی ، کارت دعوت، لباس عروس و داماد، حلقه، جواهرات، برش کیک و لحظه خداحافظی عکس تهیه نماید.