یکی از موارد مهم در انجام کار های مربوط به مراسم عقد و عروسی انتخاب کیک مناسب برای مراسم می باشد. برای انتخاب کیک مراسم باید به مواردی توجه نمود، زیرا یکی از خاطره انگیزترین قسمت مراسم می باشد.

چیزی که در درجه اول دیده می شود ظاهر کیک است. بهتر است تزیینات کیک شما با تزیینات سالن عقد و یا سالن عروسی، لباس عروس و داماد و دیگر تزیینات همخوانی داشته باشد. کیک عروسی را می توان از نوع خامه ای و یا فوندات انتخاب کرد. هر یک از این ها ویژگی هایی دارند که می توانند برای مراسم شما مناسب باشند. کیک های خامه ای به دلیل طعمشان برتری می یابند. کیک های فوندات ظاهر زیبا تری را ایجاد می کنند. برای سالن عقد رو باز و اجرای مراسم در هوای گرم کیک های فوندات برتری دارند.

می توانید کیک خود را با فوندات تزیین کنید و یا از گل و میوه مناسب با تم مراسم استفاده نمایید. دفتر کالسکه که یک سالن عقد شرق تهران است دیزاین خاص و زیبایی دارد که می توانید برای اجرای مراکیک خود را متناسب با دیزاین آن سفارش دهید.

در کنار ظاهر کیک طعم آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. طعم کیک است که در خاطره مهمان ها می ماند. بنابراین به قنادی که مورد تاییدتان است مراجعه کنید.

به اندازه کیک خود نیز توجه نمایید. به دلیل اینکه کیک را معمولا در آخر مراسم سرو می کنند، لازم نیست که در اندازه کیک خود اسراف نمایید. تعداد مهمان های خود را در نظر بگیرید و سپس برای این کار اقدام نمایید.

موردی که این روز ها بسیار باب شده است استفاده از ماکت کیک است. این کار سبب می شود که بتوان از کیک های چند طبقه استفاده کرد.

در مورد ایده های مربوط به مراسم می توان با افراد متخصص در این زمینه گفت و گو کرد. . دفتر کالسکه ، دفتر ازداوج تهرانپارس به شما در رسیدن به نتیجه دلخواه کمک خواهد کرد.