نکات برگزاری جشن در فضای باز

یکی از ایده های زیبا برای مراسم عقد و عروسی، برگزاری مراسم در فضای باز است. این بستگی به شما دارد که دوست داشته باشید در یک سالن عقد مراسم خود را برگزار کنید و یا در یک فضای باز. البته برگزاری مراسم در فضای باز مشکلاتی را به همراه خواهد داشت و باید برای این گونه مراسمات همه چیز را در نظر داشت. ما به شما کمک می کنیم که سایر نکات را در نظر بگیرید و یک مراسم عالی داشته باشید.

آب و هوای مناسب

قبل از همه چیز حواستان به آب و هوا باشد. هیچ کس دوست ندارد که در روز عروسی با لباس و سر و صورت خیس مواجه شود و یا پوست صورتش در اثر آفتاب سرخ شود. پس توصیه می کنیم که حتما به هواشناسی توجه نمایید. برای اطمینان بیشتر می توانید انواع وسایل گرمایشی و سرمایشی و سایه بان ها را آماده داشته باشید.

پزیرایی و حشرات

به نوع پزیرایی مهمان ها دقت کنید. حشرات مزاحم را در نظر بگیرید. خوردنی ها را متناسب با فصل انتخاب نمایید. حواستان باشد ظروف در دار باشد و حشرات بر روی غذا ها ننشینند.

Green Outdoor Party Decor Stunning DIY Party Decoration Ideas

چیدمان فضا

اجرای مراسم در فضای باز با سالن عقد سرپوشیده تفاوت دارد. چیدمان فضا باید متناسب با محلی که حضور دارید صورت گیرد. استفاده از شمع، حریر های ساده و گل می توانند به زیبا سازی محیط کمک نماید. برای فضا های باز سعی کنید از تزیینات ساده تر استفاده نمایید.

اطلاع به میهمانان

مهمانان باید بدانند که قرار است مراسم در فضای باز انجام گیرد. زیرا نحوه لباس پوشیدن در هر فضایی متفاوت می باشد. پس در هنگام دعوت به مهمانان خود در مورد فضا اطلاع دهید تا بتوانند وسایل مورد نیاز را همراه با خود داشته باشند.

در پایان برای انجام مشاورات لازم در مورد مراسمات خود می توانید با دفتر ازدواج تهرانپارس کالسکه تماس بگیرید.