هزینه برگزاری جشن در چه منطقه ای کمتر است؟

همیشه در انتخابتان دقت کنید معمولا شرق تهران هزینه ها کم تر است و شرایط برگزاری مراسم بهتر و امکانات بیشتر است. غرب تهران به دلیل تازه تاسیس بودن و دور بودن از مرکز شهر هزینه های بالاتری دارد و برگزاری مراسم عقد و عروسی سخت تر است. در قسمت های غربی تهران بیشتر تالار باغ ها و باغ های بزرگ تاسیس شده است و این مکان ها مناسب فصل بهار و تابستان هستند.

کاهش هزینه

اگر به دنبال کاهش هزینه های مراسم عقد و عروسی هستید بهتر است بدانید که این کار بسیار راحت است بهتر است از سالن های شرق دیدن کنید و یا می توانید به سالن های تازه تاسیس بروید و از آفر افتتاحیه ی آن ها استفاده کنید. همانطور که می دانید باغ تالارها در فصول سرد سال کاهش قیمت دارند و حتی مراسم ها نصف قیمت قبلی برگزار می شوند، اگر زمان برگزاری مراسمتان کوتاه است می توانید این مکان ها را انتخاب کنید. همچنین در مورد انتخاب لباس و انتخاب ماشین و پذیرایی و کاهش هزینه ها روش های زیادی وجود دارد که در مقالات قبلی بیان کردیم و با مطالعه ی آن ها به راحتی 30 تا 40 درصد کاهش هزینه دارید.

دفتر ازدواج خوب معتبر

اگر به دنبال دفتر ازدواج شرق شهر تهران هستید بهتر است از مجموعه ی کالسکه که یکی از بهترین های دفتر ازدواج تهرانپارس است دیدن کنید. این مجموعه دارای سفره عقد زیبا و جذاب است که با طراحی و ساخت بسیار دقیقی همراه بوده است. راه های ارتباطی با مجموعه ی کالسکه به شرح زیر است.
شماره تماس : 09126040105- 02177197114
آدرس : رسالت، فرجام غرب، بین چهار راه حیدر خانی و باقری(خاور و ولیعصر)، پلاک517، طبقه 3، واحد8، زنگ 508*