هفته قبل از عروسی

یک هفته قبل از عروسی کارهای بسیاری هستند که باید انجام دهید. هر چقدر هم ازمدتی قبل ملزومات عروسی از قبیل هماهنگ کردن آرایشگاه، انتخاب سالن عقد و منوی غذا، کرایه یا خرید لباس عروس و سایر موارد را فراهم کرده باشید، باز چند روز آخر مانده به روز عروسی کارهای بسیاری دارید که باید انجام دهید. بنابراین سعی کنید روزهای آخر با کارهای اضافه خود را بیهوده خسته و کلافه نکنید و شرایط آرامش بخشی را برای خود فراهم آورید.
اگر در محدوده ی شرق تهران ساکن هستید می توانید قبل از مراسم ازدواج با مراجعه به سالن عقد کالسکه که از بهترین های دفتر ازدواج تهرانپارس می باشد به امور عقد خود سرعت بخشید و آن را به روز عروسی موکول نکنید.

کاهش استرس در روزهای پایانی قبل از ازدواج

همان طور که می دانید روزهای پایانی قبل از ازدواج برای عروس و دامادها و همچنین خانواده های آن ها پرتنش و استرس زاست و بهتر است با انجام مواردی از استرس و اضطراب ناشی از نزدیک شدن به روز مراسم بکاهیم. همچنین ایجاد استرس باعث بروز عصبانیت و دلخوری می شود که بهتر است روزهای شیرین قبل از مراسم را با دلخوری های بی مورد خراب نکنیم. با محول نکردن کارها به روزهای آخر بخش زیادی از این استرس کاسته می شود و توصیه ی ما به خانواده های عروس و داماد کمک کردن به آن ها و عهده گرفتن برخی مسولیت ها می باشد زیرا که می شود گفت روز عروسی مهم ترین روز زندگی هر نفر می باشد و بهتر است بعدها با خاطره ی خوش از آن یاد شود.
سعی کنید برای ساختن خاطره ای خوش حتما یک سالن عقد بسیار زیبا انتخاب کنید. یکی از بهترین سالن عقد شرق تهران ، سالن عقد کالسکه می باشد که با ارائه ی مجموعه ی کاملی از امکانات شبی بسیار خاطره انگیز در ذهن شما می سازد.