چند ایده خلاقانه برای نورپردازی

نورپردازی و نورآرایی یکی از مهمترین عوامل دیزاین سالن عقد می باشد. رعایت همین یک مورد می تواند تاثیر بسزایی در برگزاری مراسم عقد یا عروسی داشته باشد. گفتنی است که نورپردازی تنها شامل استفاده از ریسمان و یا رقص نور نمی باشد. می توان سالن عقد را با ترکیب مختلفی از شمع های زیبا و حباب های شیشه ای دیزاین کرد؛ که جلوه ای بسیار خاص و رمانتیک به محیط می بخشد.

ترکیب گیاهان و شمع

ترکیبی از گیاهان به همراه شمع همیشه می تواند بسیار زیبا و چشم نواز باشد. اگر مراسم ازدواج شما در سالن عقد برگزار می شود و به برگزاری مراسم در باغ دسترسی ندارید، می‌توانید این حس را با فراهم کردن تعدادی از گیاهان سبز و شمع هایی در کنار آن ها ایجاد کنید و زیبایی باغ را به سالن عقد خود بیاورید.
سالن عقد کالسکه در برگزاری مراسم عقد و عروسی آماده ی ارائه ی خدمات با بهترین کیفیت می باشد. اگر تمایل دارید مراسم عقد خود را به روش عقد آریایی در یکی از بهترین های دفتر ازدواج تهرانپارس برگزار کنید، به سالن عقد کالسکه مراجعه کنید.

نور آرایی میز شام

می توانید با استفاده از حباب های شیشه ای که در آن ها شمع قرار داده اید، میز شام را بسیار مجلل تر و زیباتر کنید.

دیزاین میز شام با ریسه و گیاهان

از ریسه ها در میان برگ های سبز گیاهان یا پیچک ها استفاده کنید. این یک روش رایج و بسیار زیبا در نورپردازی ترکیبی به همراه گیاهان در سالن عقد می باشد.

دیزاین میز شام با ریسه و گل

می توانید از گل هایی با رنگ های ملایم مانند گل های سفید و صورتی رنگ در دیزاین میز شام استفاده کنید. همچنین این گل ها را با ریسه ها ترکیب کنید.

نورپردازی میز عقد

میز عقد را با استفاده از شمع ها و گل های سفید یا هلویی رنگ تزیین کنید. این ترکیب ترکیبی فوق العاده برای تزیین میز عقد می باشد. همچنین می توانید میز عروسی را با چلچلراغ نیز تزیین کنید.