چگونه عروسی به یاد ماندنی داشته باشیم؟

برگزاری جشن عقد و عروسی یکی از مهمترین خاطراتی است که در ذهن افراد باقی می ماند و بسیاری تمایل به برگزاری جشنی شیک و به یادماندنی دارند. سالن عقد کالسکه با ارائه سالن عقد تشریفاتی این فرصت را برای عروس خانم ها و آقا دامادها فراهم کرده است تا مراسمی شایسته و خاطره انگیز با مناسب ترین هزینه برگزار کنند.

انتخاب تالار عروسی

1- سالن عقد:
اولین قدم پس از تعیین تاریخ مراسم، انتخاب سالنی مناسب و متناسب با بودجه افراد است.
سالن عقد کالسکه امکان پذیرایی با انواع غذاها و برگزاری مراسمی گرم و صمیمی با تزئینات متفاوت را در سالن عقد تشریفاتی خود فراهم کرده است.
2- دکوراسیون و گل آرایی:
استفاده از گل برای تزئین جایگاه عروس و داماد، روی میز مهمان ها، پله ها و جای جای سالن زیبای و جلوه ای خاص به مراسم می دهد.
البته هارمونی رنگ و نوع گل ها در زیبایی بسیار تاثیرگذار است. کارمندان با سلیقه سالن عقد کالسکه دکوراسیون مراسم شما را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند.
3- موسیقی:
با انتخاب گروه موسیقی به صورت دیجی یا گروه های دف زنی متناسب با سطح اعتقادات خود می توانید شبی پرنشاط برای مهمان های عزیزتان فراهم کنید.
4- استفاده از تزئینات خاص:
پذیرایی با سینی های فینگرفود، عروسی شما را لوکس و لاکچری می کند. شما می توانید انواع غذاهای دریایی و گیاهی را سفارش دهید.
5- خواندن عقد آریایی :
امروزه عقد آریایی مورد توجه بسیاری از افراد می باشد و فرهنگ اصیل ایرانی را نشان می دهد. متن عقد آریایی را می توانید قبل از مراسم تمرین کنید تا بتوانید بدون استرس تمامی کلمات آن را ادا کنید.
6- نورپردازی و جلوه های بصری:
استفاده از مه همراه با نور پردازی به هنگام ورود عروس و داماد و نمایش تصویر آن ها بر روی پرده ای بزرگ، شب آن ها را به یک شب رویایی تبدیل می کند.
در کنار سالن مناسب، اقدامات دیگری از قبیل انتخاب لباس عروس مناسب نیز بر زیبایی جشن شما می افزاید. پرسنل و نیروی متخصص و هنرمند سالن عقد کالسکه که برترین دفتر ازدواج دولت می باشد، خدمات شایسته ای برای زیباتر کردن مراسم شما انجام می دهند.