کارهایی که یک هفته قبل از عروسی نباید انجام دهید

اگر هفته بعدی موعد جشن عروسی شماست حتما باید بدانید در این یک هفته یک سری کارها را نباید انجام دهید؛ چرا که جبران آن ها در ظاهر شما به بیش از یک هفته احتیاج دارد.
کالسکه، دفتر ازدواج شرق شما را به خواند این نباید ها دعوت می نماید.

نبایدهای قبل عروسی

تغییر دادن رنگ مو: حتی در صورتی که آرایشگرتان بسیار حرفه ای و از بهترین ها باشد، رنگ موی خود را در هفته پایانی تغییر ندهید؛ چرا که شما نمی دانید آن رنگ چطور روی موی شما اکسید می شود.
کوتاهی موی مشهود: قطعا حالت و بافت موهای شما هنگامی که آن ها را کوتاه می کنید دچار تغییراتی می شود که ممکن است روی ظاهر شما تاثیر فراوانی داشته باشد یا در عکس های سالن عقد با مدل لباس و تور و جواهراتتان هم خوانی نداشته باشد.
تغییر آرایش: تغییر دادن آرایش یا حتی لوازم آرایش می تواند روی حالت چهره تان اثر منفی بگذارد؛ پس حواستان را به این موضوع بدهید.
لایه برداری پوست: واضح است که لایه برداری ممکن است تا یک هفته موجب پوسته شدن پوست صورت بشود و روز عروسی آرایش به خوبی روی صورت ننشیند.

تغییراتی که نباید یک هفته قبل از عروسی در برنامه روزانه خود بدهید

برنامه ورزشی جدید: برنامه ورزشی خود را اصلا تغییر ندهید. خصوصا سنگین کردن آن در هفته پایانی می تواند روی عضلات شما تاثیراتی بگذارد که مطابق میلتان نباشد.
جایگزینی آبمیوه به جای غذا: این کار می تواند پوست صورتتان را خراب کند و موجب افتادگی یا ایجاد جوش در آن بشود. عادت غذایی خودتان را طبق روال همیشه ادامه دهید.
بی خوابی های شبانه: این ظلم را در حق خود نکنید. حتما خوب بخوابید و با شب زنده داری زیر چشم هایتان را گود و سیاه نکنید.
کافئین اضافی: کافئین با جذب آب بدن می تواند موجب تیرگی زیر چشم بشود.
دفتر ازدواج تهرانپارس کالسکه برای شما در روز باشکوه عروسی تان لحظاتی خوش را آرزومند است.