کت و شلوار دامادی

اهمیت کت و شلوار داماد در شب عروسی کمتر از لباس عروس نیست. همانند عروس خانم، آقای داماد نیز باید در شب عروسی بدرخشد. البته داماد برخلاف عروس که فقط در مراسم عروسی لباس عروس به تن می کند، در مابقی مراسمات مربوط به ازدواج مانند خواستگاری، بله برون، عقد و … نیز با همین نوع لباس ظاهر می شود و همواره برای انتخاب هر یک از این کت و شلوارها باید به مواردی مهم توجه کند تا چه در مراسم عروسی، در شب خواستگاری و یا سالن عقد خوش بدرخشد و منصر به فرد باشد. کت و شلوار داماد وقتی که با انتخاب شود، برازندگی آقای داماد را هم کامل می کند.

دقت در انتخاب کت و شلوار

کت و شلوار از آن دست لباس هایی است که اگر در انتخاب آن دقت لازم را به خرج ندهید، صرف وقت و هزینه ای که برای خرید آن متقبل شده اید از بین می رود. برای منحصربه فرد بودن در مراسم عروسی تان باید به یک سری اصول دقت کنید. اصل مهم اول این است که همیشه کت و شلوار انتخابی شما دقیقا سایز خودتان باشد. نه یک مقدار کوچکتر و نه یک مقدار بزرگتر. اصل بعدی دقت در نحوه ی ست کردن می باشد.

اهمیت کت

در انتخاب کت و شلوار بیشتر از این که به فکر شلوار باشید، باید به کت فکر کنید. اگر کت متناسب و سایز‌ شما باشد، ایرادهای شلوار خیلی به نظر نمی‌آید و البته در مورد شلوار می شود تغییراتی جزئی داد از قبیل کوتاه کردن، تنگ کردن و یا بلند کردن. کت انتخابی شما نباید در قسمت شانه‌ ها عیب و نقص داشته باشد و هنگامی که آن را می پوشید نباید هیچگونه چروک در آن دیده شود.
برای برگزاری مراسم عقد و ازدواج خود در یکی از بهترین های دفتر ازدواج شرق به “کالسکه”، دفتر ازدواج تهرانپارس مراجعه کنید و لحظات خوبی را برای خود ثبت کنید.