گیفت عروسی

گیفت عروسی یک هدیه است که از طرف عروس و داماد به میهمانان به عنوان یادبود تقدیم می شود. گیفت ها معمولا در پایان مراسم در سال عقد به هر یک از مهمان ها داده می شود.

امروزه گیفت ها به صورت آماده موجود می باشند و می توان با توجه به سلیقه آن ها را انتخاب نمود.

این گیفت ها در مدل های مختلفی وجود دارند. یکی از این مدل ها به صورت پلاک است و با مواد مختلفی ساخته می شوند. نام عروس و داماد و تاریخ ازدواج بر روی آن ها حک می شود. همچنین می توان هر نوع نوشته دلخواه را بر روی آن قرار داد.

مدل دیگر گیفت هایی است که به صورت مواد خوراکی هستند. این گیفت ها می توانند حاوی انواع نوشیدنی، عسل، شکلات و … باشند. بر روی این ظرف های خوراکی نیز نام عروس و داماد و تاریخ ازدواج آن ها قرار داده می شود.

نوع دیگر از گیفت ها به صورت جعبه های کوچک هستند که می توان در داخل آن ها از یادبودهای مختلفی استفاده کرد. در کشور ما بر روی گیفت های جعبه ای از قندهای کوچک استفاده می شود.

می توان خلاقیت به خرج داد و از تابلوهای کوچک که نام عروس و داماد بر روی آن نوشته شده است استفاده کرد. در این حالت تابلویی از لباس عروس و داماد می تواند گزینه مناسب و زیبایی باشد.

استفاده از مجسمه های کوچک که جنبه تزیینی دارند نیز زیبا به نظر می رسد و می تواند تاثیرگذار باشد. میهمانان این مجسمه های کوچک را در سال عقد از عروس و داماد به عنوان یادبود دریافت می کنند و نزد خود نگه می دارند و هر بار با نگاه کردن به آن ها خاطره آن شب به یاد ماندنی در ذهن ها زنده می شود.

Wedding card

سالن عقد کالسکه یک دفتر ازدواج تهرانپارس است که با استفاده از زیباترین دکوراسیون و جدید ترین تزیینات و ایده ها به شما در خلق زیباترین شب زندگیتان یاری می رساند.