یک انتخاب مناسب برای شام عروسی

انواع غذا برای شام عروسی

پذیرایی از میهمان ها و شام مراسم، از جمله اساسی ترین چالش ها برای عروس و داماد، از ماه ها پیش از عروسی است.
انتخاب شام عروسی، شاید جزء دشوارترین قسمت های مراسم پس از انتخاب سالن عقد تشریفاتی و تالار عروسی باشد، زیرا باید متناسب با سلیقه اکثر میهمانان و پول در دسترس شما مشخص شود.
سالن عقد کالسکه به عنوان یکی از بهترین های دفتر ازدواج شرق شما را به خواندن این مطلب و انتخاب یک غذای مناسب برای شام عروسی شما دعوت می کند.

در لیست انتخابی شام عروسی معمولا غذاهایی با عناوین زیر قرار دارد:

 • زرشک پلو
 • باقالی پلو با گوشت
 • برنج سفید
 • کباب
 • جوجه
 • خورشت های مختلف
  بنابراین شما می توانید با توجه به ملاک هایی همچون همه پسند بودن غذا و بودجه در نظر گرفته شده برای این کار به انتخاب شام عروسی بپردازید.
  درصورتی که هزینه برای شما ملاک نیست، سالن عقد کالسکه با تجربه چندین ساله کار به عنوان دفتر ازدواج تهرانپارس پیشنهاد می کند چندین مدل غذا را سفارش دهید تا مطمئن شوید شام عروسی با ذائقه تمامی افراد سازگار است و همه میهمانان از پذیرایی فوق العاده شما لذت می برند.
  همچنین مراقب باشید حتی درصورت مهم نبودن پول، در تهیه غذا اسراف نکنید.
  برای انتخاب های چند مدل شام عروسی، اگر زرشک پلو و باقالی پلو انتخاب شماست و به دنبال یک غذای سوم هم هستید، توصیه می شود یک خورشت اصیل و خوشمزه ایرانی همانند فسنجان را برگزینید.
  زیرا فسنجان یا حتی ته چین مرغ از غذاهای با اصالت ایرانی هستند و به طور مداوم از زمان های دور تا به حال در سفره های ایرانی وجود داشته اند.
  همچنین در انتخاب کیفیت غذا دقت کنید، مثلا برای خرید برنج سفید، بی شک برنج های شمالی با رنگ و بوی خاصشان گزینه مناسبی هستند.

سالن عقد کالسکه، دفتر ازدواج شرق تهران است که به منظور رضایت مشتریان، کیفیت مراسم عروسی به ویژه غذای عروسی را الویت کار خود قرار داده است.